JavaScript/React developer

GIT Consult Czech s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 Vývoj moderní aplikace pro zobrazení informací o klientech
 Front-end je vyvíjen v React; back-end je psán v Java 8 a Spring Boot frameworku

Zaměstnanecké výhody, benefity

 Příležitost realizovat svoje nápady (přestože jsme korporace se všemi + a -, realizujeme změny a dáváme šanci novým podnětům)
 Pružnou pracovní dobu
 Možnost home office
 25 dní dovolené + dalších 5 dní volna
 Multisport karta
 Program Cafeterie
 Pravidelná školení
 Team buildingové akce
 Firemní notebook a služební telefon

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Naším klientem je moderní finanční instituci s mezinárodním zázemím a
dlouholetou tradicí v poskytování životního i neživotního pojištění.
Stabilní společnost, která přináší technologické inovace a dbá na profesionalitu a rychlost poskytovaných služeb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

JavaScript - Pokročilý
ReactJS - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

 Předchozí zkušenost s Javascript/React a Redux
 Vítaná zkušenost s: ES6, Node.js/Yarn a Webpack, Jest, GiT, REST

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3913290  Dátum zverejnenia: 18.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 EUR/měsíc