Manažér predaja v HKS Forge, s.r.o. v Trnave

GISS Skalica, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiac+ provízie a bonusy z predaja (finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prosperujúca výrobná spoločnosť hľadá nového kolegu, ktorý by sa rád pripojil k obchodného tímu.
Hľadáme samostatného manažéra predaja, ktorý má prax v obchodných činnostiach v prostredí strojárskej výroby.

• Zodpovednosť za plnenie obchodných plánov a cieľov.
• Príprava a aktualizácia plánov predaja
• Aktívna podpora pri spracovaní cenových ponúk a negociácia cenových ponúk.
• Komplexná a aktívna starostlivosť o súčasných zákazníkov 70%, získavanie nových projektov, nových trhov a nových zákazníkov 30%.
• Vedenie obchodných rokovaní, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
• Prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií.
• Príprava obchodných zmlúv.
• Participácia pri vytváraní, vyhodnocovaní a optimalizácii obchodnej stratégie.
• Monitorovanie trhu, marketingové aktivity,
• Reportovanie obchodných výsledkov, vypracovávanie analýz trhu a predaja sledovanie konkurenčných aktivít.

• mobil , notebook aj na súkromné účely,
• flexibilný pracovný čas,
• pravidelné školenia a podpora v oblasti vzdelávania,
• možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja v rámci spoločnosti
alebo skupiny,
• príspevok na obedy nad rámec ZP,
• motivujúci a spravodlivý odmeňovací systém,
• bohatý sociálny program.

Ďakujeme všetkých záujemcom za zaslané životopisy a sprievodné dokumenty. Všetky starostlivo posúdime, no kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Osobné údaje budeme spracovávať v súlade s GDPR a zákonom o ochrane osobných údajov č.18/2018 Z.z. v platnm znení. Viac ku GDPR sa môžete dozvedieť na:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, technika - kombinácia prax a vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Power Point, - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 4 ročná prax v obchode vo výrobnej firme, práca vyžaduje cestovanie

Počet rokov praxe

4

• samostatnosť, spoľahlivosť,
zodpovednosť, dôslednosť, flexibilita
• komunikačné, prezentačné, organizačné
schopnosti
• obchodnícke techniky
• schopnosť plánovať
• vysoká miera samostatnosti
• schopnosť znášať stres
• orientácia na výsledky
• strategické a koncepčné myslenie
• zmysel pre tímovú prácu
• dôveryhodnosť
ovládanie nemeckého jazyka na úrovni B2 výhodou

Energy Group je diverzifikovaná skupina samostatných výrobných a nevýrobných spoločností. Cieľom jej podnikania je zabezpečenie dlhodobej prosperity vlastných firiem, akvizícia nových firiem, ich stabilizácia a modernizácia.
Postupným vývojom svoje aktivity EG zamerala na tieto hlavné odvetvia:
- strojárska výroba
- výroba a distribúcia energií
- poľnohospodárska výroba
- hotelové a kongresové služby

www.energygroupas.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4525875  Dátum zverejnenia: 23.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac