Skúsený Recruiter - Náborár

GISS Skalica, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
1 000 - 1 200 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 1000 Eur/brutto +200 Eur/brutto variabilná zložka mzdy podľa plnenia úloh + ďalšie benefity spoločnosti a HOME OFFICE

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie kandidátov na vybraných kariérnych portáloch (LinkedIn, Profesia...) a sociálnych sieťach.
• Screening kandidátov a ich selekcia vzhľadom k zadaným požiadavkám na pozíciu
• Spolupráca a kreatívna podpora pri pracovnej inzercii
• Vytvorenie databázy vhodných kandidátov
• Pôsobiť ako kontaktná osoba a koordinátor pre spolupracujúce agentúry na vyhľadávanie pracovníkov
• Podpora pri organizovaní výberového konania

Základná mesačná mzda 1000 Eur/brutto +200 Eur/brutto variabilná zložka mzdy podľa plnenia úloh
V prípade dohody prepočítanie na hodinovú mzdu.
Práca vhodná počas MD/RD.

K tomu ponúkame:
Home office (zabezpečujeme notebook a mobil) - z toho 1x do týždňa miesto výkonu práce Holíč
Stravné lístky – prispievame na stravovanie nad rámec zákona
Rozsiahle možnosti školení a vzdelávania
Príjemný pracovný kolektív
Vianočné posedenie

Ďakujeme všetkých záujemcom za zaslané životopisy a sprievodné dokumenty. Všetky starostlivo posúdime, no kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Osobné údaje budeme spracovávať v súlade s GDPR a zákonom o ochrane osobných údajov č.18/2018. Viac ku GDPR sa môžete dozvedieť na:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

• Požadujeme minimálne 2- ročné skúsenosti s výberom zamestnancov na odborné aj výrobné pozície, pozície stredného manažmentu
• Prax z personálnej agentúry alebo výrobno-obchodnej spoločnosti - nutnosť
• Vodičský preukaz sk.B – za účelom náborového konania mimo miesta bydliska
• Anglický jazyk B2 – výhodou, Excel – mierne pokročilý
• Dobré komunikačné schopnosti, profesionálne vystupovanie.
• 1x do týždňa miesto výkonu práce v Holíči
• Práca je vhodná aj pre kandidátov počas MD/RD

Energy Group je diverzifikovaná skupina samostatných výrobných a nevýrobných spoločností. Cieľom jej podnikania je zabezpečenie dlhodobej prosperity vlastných firiem, akvizícia nových firiem, ich stabilizácia a modernizácia.
Postupným vývojom svoje aktivity EG zamerala na tieto hlavné odvetvia:
- strojárska výroba
- výroba a distribúcia energií
- poľnohospodárska výroba
- hotelové a kongresové služby

www.energygroupas.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4182900  Dátum zverejnenia: 14.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac