Vedúci živočíšnej výroby v Čečejovciach

GISS Skalica, s.r.o.

Miesto práce
Čečejovce
Termín nástupu
01.01.2019
základná zložka mzdy od 900 Eur/brutto v závislosti od skúseností kandidátov + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie úseku živočíšnej výroby (ŽV)
- koordinácia a motivovanie pracovného tímu cca 15 ľudí
- zabezpečovanie plynulej prevádzky na úseku ŽV
- zodpovednosť za dobrý technický stav objektov ŽV
- návrh zlepšovacích opatrení na úseku ŽV
- zasielanie pravidelných informácií o stave, presunoch, úhynoch a úžitkovosti zvierat
- dodržiavanie a kontrola stanovenej kŕmnej dávky pre jednotlivé druhy zvierat

Radi medzi seba privítame niekoho, kto nepreferuje "korporátny štýl práce" a je pre neho dôležitá tímová spolupráca a profesionálne výzvy v prostredí poľnohospodárskej výroby.
Na oplátku ponúkame stabilné pracovné miesto, príjemný kolektív, odborné školenia a možnosť ďalšieho vzdelávania, sociálny program pre našich zamestnancov a mnoho ďalšieho...

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Čečejovce (pri Košiciach)

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Po ukončení výberového konania budú zaslané dokumenty obsahujúce osobné údaje skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo - živočíšna výroba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- organizačné a riadiace schopnosti
- maďarský jazyk - výhodou
- kladný vzťah k práci so zvieratami
- znalosť problematiky živočíšnej výroby

Energy Group je diverzifikovaná skupina samostatných výrobných a nevýrobných spoločností. Cieľom jej podnikania je zabezpečenie dlhodobej prosperity vlastných firiem, akvizícia nových firiem, ich stabilizácia a modernizácia.
Postupným vývojom svoje aktivity EG zamerala na tieto hlavné odvetvia:
- strojárska výroba
- výroba a distribúcia energií
- poľnohospodárska výroba
- hotelové a kongresové služby

www.energygroupas.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3531307  Dátum zverejnenia: 5.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka mzdy od 900 Eur/brutto v závislosti od skúseností kandidátov + odmeny