Vedúci výroby Plasty Myjava

GISS Skalica, s.r.o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
1 500 EUR/mesiacZákladná mzda od 1500 Eur/brutto/mesiac + variabilná zložka mzdy podľa skúseností kandidátov (až do výšky 500Eur) + polročné a koncoročné odmeny podľa výsledkov spoločnosti + bohatý balík benefitov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie výroby PLASTY a zabezpečovanie jej plynulého chodu
• Plánovanie výrobných zdrojov (personál, materiál, zariadenia)
• Kontinuálne zlepšovanie výrobných procesov
• Zodpovednosť za kvalitu výroby, výrobné náklady a dodržiavanie termínov
• Zodpovednosť za údržbu strojového vybavenia a výrobných priestorov
• Priamy reporting GR spoločnosti, spolupráca pri interných a externých auditoch
• Kontrola dodržiavania BOZP predpisov a zásad systémov kvality

Radi medzi seba privítame niekoho, kto nepreferuje "korporátny štýl práce" a je pre neho dôležitá tímová spolupráca a profesionálne výzvy.
Na oplátku ponúkame stabilné pracovné miesto, príjemný kolektív, odborné školenia a možnosť ďalšieho vzdelávania, polročné a koncoročné odmeny, príspevok do 3. piliera, zabezpečujeme a prispievame na stravovanie v závodnej jedálni a mnoho ďalšieho...

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Myjava

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Po ukončení výberového konania budú zaslané dokumenty obsahujúce osobné údaje skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov si môžete pozrieť na www.energygroupas.sk/media/zasady-na-web-EG.pdf

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, spracovanie plastov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

spracovanie granulátu, vstrekovanie plastov

Počet rokov praxe

3

• skúsenosť s riadením výroby a pracovníkov
• skúsenosť z výrobného prostredia a nastavovanie procesov v oblasti plastiky a vstrekolisov - - NUTNOSŤOU!
• technické myslenie, znalosť problematiky výroby
• tímový hráč, systematickosť, spoľahlivosť a lojálnosť
• práca s PC, Excel - mierne pokročilý, skúsenosti s prácou v niektorom z ERP systémov

Energy Group je diverzifikovaná skupina samostatných výrobných a nevýrobných spoločností. Cieľom jej podnikania je zabezpečenie dlhodobej prosperity vlastných firiem, akvizícia nových firiem, ich stabilizácia a modernizácia.
Postupným vývojom svoje aktivity EG zamerala na tieto hlavné odvetvia:
- strojárska výroba
- výroba a distribúcia energií
- poľnohospodárska výroba
- hotelové a kongresové služby

www.energygroupas.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3508381  Dátum zverejnenia: 29.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac