Účtovník/-čka s potenciálom odborného rastu - výrobná spoločnosť Myjava

GISS Skalica, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacnástupná mzda od 1100 EUR + mesačné prémie + letné a zimné bonusy. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky, v závislosti od predchádzajúcich skúseností a osobnostných predpokladov pre danú pozíciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš odborne rásť? Pridaj sa k nám!
Čo budeš mať najskôr na starosti:
- spracovanie, účtovanie a kontrola účtovných dokladov
- zabezpečovanie obehu dodávateľských faktúr
- evidovanie a účtovanie záväzkových faktúr, interných dokladov
- spolupráca pri zostavovaní výkazu DPH a Kontrolného výkazu
- účtovanie a evidencia majetku
- spolupráca v rámci účtovného tímu a ostatnými oddeleniami
- spolupráca na tvorbe a aktualizácii metodických postupov účtovania
- základný reporting

Radi medzi seba privítame niekoho, kto nepreferuje "korporátny štýl práce" a je pre neho dôležitá tímová spolupráca a profesionálne výzvy.
Na oplátku ponúkame stabilné pracovné miesto, príjemný kolektív, odborné školenie a možnosť ďalšieho vzdelávania, príspevok do 3. piliera, zabezpečujeme stravovanie v našej závodnej jedálni, vianočné darčeky pre našich zamestnancov a mnoho ďalšieho...

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Myjava

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Všetky životopisy budú po ukončení výberového konania skartované v súlade so zákonom 18/2018 a GDPR. Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov si môžete pozrieť na https://www.energygroupas.sk/media/zasady-na-web-EG.pdf

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, všeobecné

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

- ochota učiť sa, samostatnosť
- aktívny a zodpovedný prístup k riešeniu zverených úloh
- znalosť daňovej problematiky (DPH, DzPPO)
- pozornosť a precíznosť

Energy Group je diverzifikovaná skupina samostatných výrobných a nevýrobných spoločností. Cieľom jej podnikania je zabezpečenie dlhodobej prosperity vlastných firiem, akvizícia nových firiem, ich stabilizácia a modernizácia.
Postupným vývojom svoje aktivity EG zamerala na tieto hlavné odvetvia:
- strojárska výroba
- výroba a distribúcia energií
- poľnohospodárska výroba
- hotelové a kongresové služby

www.energygroupas.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3439394  Dátum zverejnenia: 21.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac