Stáž v marketingovom tíme Holokolo

GIRONE s. r. o.

Miesto práce
Pri vinohradoch, Bratislava
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš chuť skúšať nové veci a učiť sa robiť marketing na európskej úrovni? Si zapálený pre online komunikáciu a trúfaš si pracovať pre experta na cyklooblečenie v 11 krajinách? Prihlás sa na stáž v Holokolo a naštartuj svoju kariéru už teraz! Ozvi sa nám na [email protected] a možno už čoskoro budeme kolegovia.

- Platenú stáž s možnosťou dlhodobého zamestnania
- Pracovný čas, prispôsobený tvojmu školskému rozvrhu
- Rozmanitú prácu, možnosť učiť sa a skúšať nové veci
- Zaškolenie a guiding, ktorý ti pomôže rozvýjať sa

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme niekoho s driveom učiť sa, kto hľadá príležitosť a nebojí sa výziev. Ak si to ty, napíš nám a presveč nás, že si #teamhlkl.

Sme medzinárodne pôsobiaca firma (aktuálne v 10 krajinách, s jasnou ambíciou k ďalšiemu rastu) so zameraním na predaj B2C a B2B v segmente cyklistiky. Cyklistickým nadšencom a aktívnym ľuďom dávame istotu najväčšieho výberu oblečenia a doplnkov špičkovej kvality v každej cenovej relácii pre radosť z tohto trendy športu. Prezentujeme sa starostlivým prístupom k našim zákazníkom naprieč celou firmou: od profesionálneho zákazníckeho servisu, inteligentnej web stránky e-shopu až po samotný výber moderných, inovatívnych produktov.
ID: 3964846  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.