Content Specialist / FB, IG, BLOG

GIRONE s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 100 EUR/mesiacplatové podmienky podla predošlých pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k nám do tímu kreatívca/copywritera , ktorý vie napísať článok/headline a nebojí sa s ním pracovať aj online.
- zodpovednosť za tvorbu marketing contentu
- denná agenda distribúcie marketingového obsahu (on page, FB, IG, BLOG)
- tvorba a dohliadanie nad realizáciou plánu marketingového obsahu
- vyhľadávanie obsahových tém v súlade so SEO, predajom, sezónnosťou a trendami
- koordinácia predkladov contentu do 6 ďalších jazykov
- optimalizácia obsahu z pohľadu SEO
- spolupráca na budovaní cyklistickej komunity

Prečo pracovať s nami?
Viac ako 9 rokov je našou DNA cyklistika, hlavne cyklistické oblečenie do každého počasia. Snažíme sa prinášať naším zákazníkom širokú ponuku a kvalitné služby. Budujeme online obchod www.holokolo.sk a cyklodresy.sk, ktoré májú ambíciu stať sa top hráčmi v internetovom nakupovaní v segmente cyklistika naprieč strednou a východnou Európou.
Hľadáš výzvu? Nechceš sa iba viesť, ale tvoriť a určovať smer a zároveň pracovať na projekte, ktorý má zmysel? Pridaj sa k nám :)

- testovanie top noviniek v cyklistike
- práca v medzinárodne pôsobiacej firme
- rovnováha medzi prácou a súkromím
- kreatívna práca na zmysluplnom projekte
- flexibilný pracovný čas/homeoffice/
- práca v priateľskom kolektíve
- podporíme tvoj osobný rozvoj prostredníctvom rôznych školení

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, žurnalistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kreatívna myseľ
- cit pre detail
- flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie
- trendy myslenie

Sme medzinárodne pôsobiaca firma (aktuálne v 10 krajinách, s jasnou ambíciou k ďalšiemu rastu) so zameraním na predaj B2C a B2B v segmente cyklistiky. Cyklistickým nadšencom a aktívnym ľuďom dávame istotu najväčšieho výberu oblečenia a doplnkov špičkovej kvality v každej cenovej relácii pre radosť z tohto trendy športu. Prezentujeme sa starostlivým prístupom k našim zákazníkom naprieč celou firmou: od profesionálneho zákazníckeho servisu, inteligentnej web stránky e-shopu až po samotný výber moderných, inovatívnych produktov.
ID: 3825426  Dátum zverejnenia: 9.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac