Zákaznícka podpora e-shopu v poľskom jazyku

GIRONE s. r. o.

Miesto práce
RAČA - BRATISLAVA, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2018
Ponúkaný plat (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pre náš eshop (predaj cyklistického oblečenia) nového kolegu:
- spracovanie objednávok
- telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi
- komunikácia prostredníctvom online chatu
- krátke, operatívne preklady pre marketingové oddelenie
- zodpovednosť za korektnosť údajov na príslušnej jazykovej verzii stránky
- preklady produktových popisov
- komunikácia s dodávateľmi v súvislosti s objednávkami tovaru
- komunikácia s prepravnými spoločnosťami
- iné administratívne činnosti
- priebežná analýza trhu, konkurencie, možností a navrhovanie zlepšujúcich opatrení

- práca v medzinárodne pôsobiacej firme
- motivujúce odmeňovanie
- balans medzi prácou a súkromím
- možný homeoffice
- kreatívna práca na zmysluplnom projekte
- práca v priateľskom kolektíve

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o danú pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú najviac spĺňať profil daného pracovného miesta. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.2.2018 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Expert (C2)

- bezchybný pravopis a ústna komunikácia v poľskom jazyku
- samostatnosť a schopnosť niesť zodpovednosť za
výsledky svojej práce
- bezproblémová obsluha bežných počítačových programov
- znalosť danej krajiny, kultúry a spotrebiteľských návykov v danej krajine
- schopnosť komunikovať v slovenskom prípadne anglickom jazyk

Zaoberáme sa predajom B2C a B2B v segmente cyklistika. www.cyklodresy.sk

Za koníčkom 1/D
902 01 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Podstrelenec
Tel.: 902912444
E-mail: poslať životopis
ID: 3278297   Dátum zverejnenia: 9.1.2018