Logo Giovani Essenze, s. r. o.

Kreatívny web designer a pomocný pracovník pre prácu s webom

Giovani Essenze, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac+ finančný príspevok na stravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Hľadáme pomocného kreatívneho web designéra a pomocného pracovníka pre prácu s webom.
  • Budete nahrávať produkty na stránky základne práce v HTML kóde, nahrávať rôzne bannerové obrázky na stránky webu, spravovať sociálne siete, rozposielať a asistovať pri tvorbe newsletterov a komunikovať s prekladateľmi.
  • Taktiež budete pracovať s tabuľkami a poskytovať denne reporting nadriadenému.
  • Je nutná excelentná znalosť práce s počítačom, slovenského jazyka slovom aj písmom a výhodou je znalosť shoptetovej platformy webu.
  • Táto pozícia nie je vhodná pre fajčiarov.

Príklady ďalšej náplne práce:

  • Tvorba grafických dizajnov pre web a sociálne siete.
  • Programovanie a úprava kódu na web stránkach.
  • Spolupráca s marketingovým tímom pri tvorbe a plánovaní kampaní.
  • Testovanie a kontrola funkčnosti web stránok.

Pracovná doba pre pozíciu Kreatívny web designer a pomocný pracovník pre prácu s webom je obvykle 8 hodín denne, od pondelka do piatku. Od 8:00 do 16:30 hod.

  • Stabilná pracovná pozícia
  • Veľmi dobrý plat v porovnaní s inými podobnými pracovnými pozíciami
  • Práca v príjemnom a novom pracovnom prostredí
  • Možnosť platového rastu
  • Možnosť profesionálneho a osobnostného rastu

Zvýhodnený môže byť aj uchádzač s predošlými skúsenosťami v danej oblasti.

Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Poprosíme nevolať. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Asertivita
  • Logické myslenie
  • Zodpovednosť
  • Spoľahlivosť
  • Pracovitosť
  • Samostatnosť
  • Schopnosť pracovať premyslene a bez chýb
  • Typicky požadované vzdelanie: ideálne vzdelanie v oblasti web designu alebo príbuznej oblasti
  • Hard skills: výhodou sú skúsenosti s grafickými programami (Adobe Photoshop, Illustrator), skúsenosti s kódovaním v HTML, CSS, Javascript
  • Soft skills: Kreativita, komunikatívnosť, tímová spolupráca, riešenie problémov

Ein Unternehmen, das sich auf den Internetverkauf in mehreren EU-Ländern konzentriert. Es handelt sich um ein stabiles Unternehmen mit einer schnell wachsenden Marke.

Spoločnosť zameraná na internetový predaj vo viacerých krajinách EÚ. Stabilná firma s rýchlo rastúcou značkou.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dušan Kviatkovský
E-mail: poslať životopis
ID: 4829773  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac