Logo Giovani Essenze, s. r. o.

Administratívny pracovník nemeckého e-shopu / Verwaltungsmitarbeiter eines deutschen E-Shops

Giovani Essenze, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Od 1 400 EUR/mesiacDas Einstiegsgehalt wird im Rahmen des Auswahlverfahrens abhängig von der Berufserfahrung des Kandidaten festgelegt. Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od pracovných skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zur Verstärkung unseres Arbeitsteams suchen wir ein deutschsprachiges Mitglied, eine intelligente und eigenständig denkende Person. (Die Position ist für Raucher nicht geeignet.)​

​Diese Position umfasst die Verwaltung des deutschen und österreichischen E-Shops. Hervorragende Kenntnisse der deutschen Sprache (idealerweise Muttersprache), Computer und Mozilla Thunderbird werden vorausgesetzt. Zu den Aufgaben gehört das gelegentliche Verpacken von Sendungen.​

- Bearbeitung von E-Shop-Bestellungen (Bearbeitung von Bestellungen, gelegentliche Verpackung)
- Kommunikation mit Kunden per E-Mail, Telefon und Online-Chat
- Lösung von Problemen mit verspäteten Lieferungen oder falschen Kundenzahlungen
- Erstellung von Transportetiketten durch Transportsysteme
- Erstellen von Beschwerden bei Spediteuren
- Kontrolle der zurückgesandten Sendungen
- Arbeiten mit Tabellen
- Tägliche Berichterstattung an den Vorgesetzten
- Kenntnisse im Umgang mit einem Computer
- Erfahrung im E-Shop-Bereich ist von Vorteil

Arbeitszeiten: Montag - Freitag (8:00-16:30)

Do nášho pracovného tímu hľadáme nemecky hovoriaceho člena, inteligentného človeka schopného samostatne myslieť. (Pozícia nie je vhodná pre fajčiarov.)

Táto práca zahŕňa obsluhu administratívy nemeckého a rakúskeho e-shopu. Je potrebná excelentná znalosť nemeckého jazyka (ideálne materinský jazyk), PC a mozilla thunderbird. Súčasťou práce je aj občasné balenie zásielok.

- spracovanie objednávok e-shopov (vybavovanie objednávok, občasné balenie)
- komunikácia so zakazníkmi prostredníctvom e-mailu, telefónu a online chatu
- riešenie problémov s meškajúcimi zásielkami alebo chybnými platbami zákazníkov
- príprava prepravných štítkov cez dopravné systémy
- vytváranie reklamácií u prepravcov
- kontrola vrátených zásielok
- práca s tabuľkami
- denný reporting nadriadenému
- znalosť v práci s počítačom
- práca v e-shope výhodou

Pracovná doba: pondelok - piatok (8:00-16:30)

  • Stabile Arbeitsstelle
  • Sehr gutes Gehalt im Vergleich zu anderen ähnlichen Stellen
  • Arbeiten Sie in einem angenehmen neuen Arbeitsumfeld
  • Angenehmes Team
  • Die Möglichkeit eines finanziellen Wachstums
  • Finanzieller Zuschuss für Lebensmittel

  • stabilná pracovná pozícia
  • veľmi dobrý plat v porovnaní s inými podobnými pracovnými pozíciami
  • práca v príjemnom novom pracovnom prostredí
  • príjemný kolektív
  • možnosť finančného rastu
  • finančný príspevok na stravu

Aufgrund der großen Anzahl an Bewerbern werden wir nur ausgewählte Bewerber kontaktieren, die die geforderten Kriterien erfüllen. Bitte rufen Sie nicht an. Vielen Dank für Ihr Verständnis.

Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Poprosíme nevolať. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Internet - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Beherrschung der deutschen Sprache / idealerweise Muttersprache
  • Logisches Denken
  • Verantwortungsbewusstsein
  • Unabhängigkeit
  • Arbeitsmotivation
  • Gute Kommunikationsfähigkeiten

  • ovládanie nemeckého jazyka / ideálne materinský jazyk
  • logiské myslenie
  • zodpoveďnosť
  • samostatnosť
  • chuť pracovať
  • dobré komunikačné schopnosti

Ein Unternehmen, das sich auf den Internetverkauf in mehreren EU-Ländern konzentriert. Es handelt sich um ein stabiles Unternehmen mit einer schnell wachsenden Marke.

Spoločnosť zameraná na internetový predaj vo viacerých krajinách EÚ. Stabilná firma s rýchlo rastúcou značkou.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dušan Kviatkovský
E-mail: poslať životopis
ID: 4820052  Dátum zverejnenia: 1.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac