Logo Giovani Essenze, s. r. o.

Pracovník e-shopu - balič zásielok

Giovani Essenze, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
22.04.2024-01.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac+ finačný príspevok na stravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v e-shope hľadáme šikovného baliča zásielok. Práca zahŕňa manuálnu prácu s krabičkami, nožom a lepiacou páskou, balenie zásielok, skartovanie papiera, obaľovanie produktov do fólie a iné pomocné práce s produktami. Táto práca je vhodná len pre manuálne zručného a rýchleho človeka, ktorý sa vie sústrediť na detaily a vykonávať prácu s minimálnou chybovosťou.

Po zaučení sa očakáva takmer nulová chybovosť a dôraz na zodpovednosť, manuálnu rýchlosť, pracovitosť, stabilitu a precíznosť. Táto pozícia nie je vhodná pre fajčiarov.

Príklady typickej náplne práce:

  • balenie zásielok podľa objednávok
  • manuálna práca s krabicami, nožom a lepiacou páskou
  • skartovanie papiera a iných nevyužiteľných materiálov
  • obaľovanie produktov do fólie alebo iných ochranných materiálov
  • vykladanie a usporadúvanie tovaru v sklade
  • príprava tovaru na odoslanie a označovanie zásielok

Typický deň na pracovnej pozícii môže zahŕňať:

  • balenie zásielok a prípravu tovaru na odoslanie
  • prípravu pracovného miesta
  • pomocné práce s produktami

Pracovná doba pre pozíciu Pracovník e-shopu - balič zásielok je od 8:00 do 16:00, od pondelka do piatku.

Zvýhodnení môžu byť uchádzači, ktorí už majú skúsenosť s balením zásielok.

  • Máš stabilnú pracovnú pozíciu a nemusíš sa obávať o svoje zamestnanie.
  • Okrem toho máš možnosť platového rastu v rámci firmy.
  • Získavaš finančný príspevok na stravu.
  • Pracuješ v príjemnom a novom prostredí, ktoré ti prinesie pohodlie a komfort.
  • Spolupracuješ s pozitívnym a tímovým kolektívom, ktorý ti pomôže pri tvorbe tvojho pracovného rozvoja.

Zvýhodnený môže byť aj uchádzač, ktorý má už prax na podobnej pozícii. Z dôvodu veľkého
počtu uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované
kritériá. Poprosíme nevolať. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.5.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

balič zásielok / expedient

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Manuálna zručnosť
  • Chuť pracovať
  • Ochota učiť sa
  • Hard skills: Zručnosť s balením zásielok
  • Soft skills: Pracovitosť, spoľahlivosť

Ein Unternehmen, das sich auf den Internetverkauf in mehreren EU-Ländern konzentriert. Es handelt sich um ein stabiles Unternehmen mit einer schnell wachsenden Marke.

Spoločnosť zameraná na internetový predaj vo viacerých krajinách EÚ. Stabilná firma s rýchlo rastúcou značkou.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dušan Kviatkovský
E-mail: poslať životopis
ID: 4717611  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac