Можливість для людей з України

Barman/čašník

GINKA10, s. r. o.

Miesto práce
Kollárova, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
7 EUR/hod.výška platu závisí od skúseností Začína sa na 5 eur v čistom ale ak uvidím že si človek ktorý je v tom doma tak sa budeme baviť o iných peniazoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej prevádzky Allin1 sportPub v Trnave hľadám človeka,ktorý na gastro nezavrhol a stále ma k tomu pozítivny vzťah. Ak si nekonfliktný človek,ktorý rozumie tomu,že v práci sa pracuje a v našom sektori s úsmevom na tvári,si kolegiálny a vieš že tvoja kolegynka po tebe nastupuje tak jej necháš prevádzku v takom stave ako by si ju sám rád našiel tak sa nám ozvi :) Hľadáme človeka ktorý už ma s gastrom skúsenosť ale v prípade potreby nové veci zaučíme .

-Extra príplatky za akcie(výška závisí od tržby)
-Jedlo a nealko nápoje

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastro

Podnik v Trnave Allin1 SportPub . Pub so športovou tématikou, ponukou streetfoodu a širokej ponuky alka/nealka nápojov. Pravidelné akcie pre verejnosť i súkromne.

Kontakt

ID: 4576291  Dátum zverejnenia: 14.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.