Predajca

Gindre Komponenty, s.r.o.

Miesto práce
GINDRE KOMPONENTY s.r.o., 29. augusta, Krompachy
Termín nástupu
apríl 2023
1 200 - 1 500 EUR/mesiacZákladný plat pri nástupe od 1200€ + pohyblivá zložka počas zaškolenia v trvaní 3-6 mesiacov, základný plat po zaškolení od 1400€ + pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kalkulácia cenových ponúk na komponenty z medi.
Kalkulácia cenových ponúk na polotovary z medi.
Správa cenových ponúk a cenníkov.
Technická komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi v anglickom jazyku.
Komunikácia v oblasti výrobných metód.

Finančný príspevok na stravu v hodnote 4.30€ za odpracovaný deň, osobný príplatok THP, vianočná prémia 350€ ročne, dochádzkový bonus 50€ mesačne, mimoriadne odmeny podľa pracovných výsledkov, firemný telefón, firemný notebook, firemné športové a spoločenské akcie

Žiadosti o prijatie do zamestnania spolu so životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle Nariadenia EÚ č.2016/679 a zákona č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov e-mailom alebo poštou. Odpovedať budeme len vybraným uchádzačom! Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysoká škola s technickým zameraním (strojárstvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- vysoká škola s technickým zameraním (strojárstvo)
- znalosť práce s PC (Microsoft Excel, Word, PowerPoint)
- anglický jazyk na úrovni pokročilý
- znalosti v oblasti technického kreslenia
- čítanie a porozumenie strojárskych výkresov
- znalosť základných výrobných metód
- technická zdatnosť a precíznosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- schopnosť pracovať v kolektíve
- flexibilita a schopnosť učenia

Spoločnosť Gindre Komponenty s.r.o. patrí do nadnárodnej skupiny GINDRE GROUP s medzinárodnou reputáciou vo svete výroby a spracovania polotovarov a komponentov z medi. Hlavnou náplňou spoločnosti Gindre Komponenty s.r.o. Krompachy je sériová výroba komponentov z medi pre elektrotechnický priemysel. Spoločnosť dodáva svoje výrobky renomovaným medzinárodným elektrotechnickým firmám.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4504649  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac