Operátor výroby CNC

Gindre Komponenty, s.r.o.

Miesto práce
GINDRE KOMPONENTY s.r.o., 29. augusta, Krompachy
Termín nástupu
máj 2021
650 - 900 EUR/mesiacZákladný plat pri nástupe od 650€ + pohyblivá zložka počas zaškolenia v trvaní 3-6 mesiacov, základný plat po zaškolení závisí od získaných kompetencií uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC dierovačky, obsluha CNC ohýbačky, obsluha CNC 3-osej frézy, obsluha CNC lisu a pod.

Stravné lístky s príspevkom zamestnávateľa, mesačné prémie, vianočná prémia 250€, dochádzkový bonus 50€

Žiadosti o prijatie do zamestnania spolu so životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle Nariadenia EÚ č.2016/679 a zákona č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov zasielajte e-mailom alebo poštou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárenská sériová výroba komponentov z medi pre elektrotechnický priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

čítanie strojárskych výkresov, znalosť rozmerových a tvarových tolerancií, technická zdatnosť a precíznosť, zodpovednosť, manuálna zručnosť, používanie meradiel ako posuvné meradlo, mikrometer, výškomer, uhlomer, kalibre, mierky a pod.

Spoločnosť Gindre Komponenty s.r.o. patrí do nadnárodnej skupiny GINDRE GROUP s medzinárodnou reputáciou vo svete výroby a spracovania polotovarov a komponentov z medi. Hlavnou náplňou spoločnosti Gindre Komponenty s.r.o. Krompachy je sériová výroba komponentov z medi pre elektrotechnický priemysel. Spoločnosť dodáva svoje výrobky renomovaným medzinárodným elektrotechnickým firmám.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4043192  Dátum zverejnenia: 8.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac