Operátor skladu

Gindre Komponenty, s.r.o.

Miesto práce
GINDRE KOMPONENTY s.r.o., 29. augusta, Krompachy
Termín nástupu
marec-apríl 2020
690 EUR/mesiacZákladný plat pri nástupe od 580€ + pohyblivá zložka počas zaškolenia v trvaní 6 mesiacov, základný plat po zaškolení od 690€ + pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ukladanie, balenie a upevňovanie tovaru na paletách a v prepravkách, príprava tovaru a nakládka/vykládka tovaru na/z dopravného prostriedku, ručná manipulácia s tovarom, manipulácia s tovarom pomocou vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíkov, príjem/výdaj tovaru do/zo skladu, evidencia pohybov tovaru v internom informačnom systéme

Stravné lístky s príspevkom zamestnávateľa, mesačné prémie, vianočná prémia, dochádzkový bonus

Žiadosti o prijatie do zamestnania spolu so životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle Nariadenia EÚ č.2016/679 a zákona č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov prosím zasielajte e-mailom alebo poštou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárenská výroba komponentov z medi pre elektrotechnický priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

fyzická zdatnosť, samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť za vykonanú prácu, práca s PC, platný preukaz obsluhy motorových vozíkov - výhodou

Spoločnosť Gindre Komponenty s.r.o. patrí do nadnárodnej skupiny GINDRE GROUP s medzinárodnou reputáciou vo svete výroby a spracovania polotovarov a komponentov z medi. Hlavnou náplňou spoločnosti Gindre Komponenty s.r.o. Krompachy je sériová výroba komponentov z medi pre elektrotechnický priemysel. Spoločnosť dodáva svoje výrobky renomovaným medzinárodným elektrotechnickým firmám.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3756947  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 690 EUR/mesiac