Operátor výroby

Gindre Komponenty, s.r.o.

Miesto práce
GINDRE KOMPONENTY s.r.o., 29. augusta, Krompachy
Termín nástupu
máj - júl 2019
Základný plat od 520€ + pohyblivá zložka počas zaškolenia v trvaní 6 mesiacov, základný plat od 608€ + pohyblivá zložka po zaškolení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha mechanických a hydraulických lisov, ohýbacích strojov, závitorezných strojov, dierovacích strojov, obrábacích centier, mauálna montáž malých dielcov a pod.

Mesačné prémie a ročná prémia

Spoločnosť Gindre Komponenty s.r.o. Krompachy patrí do nadnárodnej skupiny GINDRE s medinárodnou reputáciou vo svete výroby a spracovania polotovarov a komponentov z medi. Hlavnou náplňou spoločnosti Gindre Komponenty s.r.o. Krompachy je výroba komponentov z medi pre elektrotechnický priemysel. GINDRE a jej dcérske spoločnosti dodávajú svoje výrobky najväčším medzinárodným elektrotechnickým firmám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárenská výroba komponentov z medi pre elektrotechniku

technická precíznosť, zodpovednosť za vykonanú prácu, manuálna zručnosť, čítanie strojárskych výkresov, meranie základných rozmerov dielcov pomocou meradiel a pod.

Spoločnosť Gindre Komponenty s.r.o. patrí do nadnárodnej skupiny GINDRE GROUP s medzinárodnou reputáciou vo svete výroby a spracovania polotovarov a komponentov z medi. Hlavnou náplňou spoločnosti Gindre Komponenty s.r.o. Krompachy je sériová výroba komponentov z medi pre elektrotechnický priemysel. Spoločnosť dodáva svoje výrobky renomovaným medzinárodným elektrotechnickým firmám.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3647001  Dátum zverejnenia: 17.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný plat od 520€ + pohyblivá zložka počas zaškolenia v trvaní 6 mesiacov, základný plat od 608€ + pohyblivá zložka po zaškolení