Operátor výroby (Ref. č.: Recruit2019-1)

Gindre Komponenty, s.r.o.

Miesto práce
GINDRE KOMPONENTY s.r.o., 29. augusta, Krompachy
Termín nástupu
apríl - máj 2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základný plat od 520€ + pohyblivá zložka počas zaškolenia v trvaní 6 mesiacov, základný plat od 608€ + pohyblivá zložka po zaškolení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha mechanických a hydraulických lisov, ohýbacích strojov, závitorezných strojov, dierovacích strojov, obrábacích centier a pod.

Mesačné prémie a ročná prémia

Gindre Komponenty sú dcérskou spoločnosťou Gindre. Francúzsky výrobca Gindre má medzinárodnú reputáciu vo svete medi. Gindre a jej dcérske spoločnosti dodávajú svoje výrobky najväčším medzinárodným firmám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárenská výroba pre elektrotechniku

technická precíznosť, zodpovednosť za vykonanú prácu, manuálna zručnosť, čítanie strojárskych výkresov výhodou

Dizajn a výroba komponentov z medi pre elektrotechniku

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Ul. 29. augusta 586
053 42 Krompachy

Kontakt

ID: 3589170   Dátum zverejnenia: 29.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základný plat od 520€ + pohyblivá zložka počas zaškolenia v trvaní 6 mesiacov, základný plat od 608€ + pohyblivá zložka po zaškolení