Trainee program- Gimax

Gimax Servis, s.r.o.

Miesto práce
T. Vansovej 1054, Ilava, Považská Bystrica, Púchov
Termín nástupu
1.9.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať úspešným absolventom a získať zaujímavú prácu?
Skončil si VŠ so zameraním na priemyselné inžinierstvo, logistiku, ekonomiku, prípadne v príbuznom odbore?
Chceš naštartovať svoju kariéru ?
Chceš spoznať našu spoločnosť prostredníctvom zaujímavých rotácií?
Rád sa učíš a rozvíjaš?
Ak si odpovedal áno na väčšinu z otázok, pošli nám svoj životopis!
Veľmi radi sa s tebou stretneme na osobnom pohovore, kde Ti priblížime absolventský program u nás.
Základné informácie o programe:
Pracovisko: Púchov
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer na dobu určitú 1 rok (v prípade spokojnosti predĺženie pracovného pomeru)
Počas prvého roka budeš rotovať po všetkých sekciách spoločnosti a absolvuješ rozvojové školenia, a postupne Ti budú prideľované rôzne projekty a úlohy.
Cieľom programu je vychovať úspešného a lojálneho manažéra.

Budú upresnené na pracovnom pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, Priemyselné inžinierstvo, prípadne príbuzný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť učiť sa nové veci, komunikatívnosť, pracovitosť, ambicióznosť

Zabezpečenie logistických služieb podniku ( vstupná, interná a výstupná logistika).
Outsourcing logistiky
Poradenstvo a optimalizácia v oblasti štíhlej výroby a logistiky
Požičovňa a servis VZV a vysokozdvižných plošín
Čistiaci servis a zemné práce
Tryskanie suchým ľadom, maliarske práce a iné

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

T. Vansovej 1054
020 01 Púchov
ID: 3118737   Dátum zverejnenia: 11.8.2017