Referent nákupu

GIM - S s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
Ihneď
1 100 EUR/mesiacpresná mzda bude dohodnutána mieste podľa odbornosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorý má skúsenosti s nákupom vstupov najmä v zákazkovej výrobe.

Vašou náplňou práce bude:

vyhľadávať, komunikovať, rozvíjať a udržiavať dodávateľov a vzťahy s ním v oblasti nákupu materiálov, služieb od externých dodávateľov kde náplňou práce je aj:

- evidencia došlých dopytov na výrobu

- dopytovanie a výber dodávateľa na hutný materiál + katalógové dielce

- príprava spracovanie cenovej ponuky pre zákazníka

- samotný nákup hutného, spotrebného materiálu, služieb

To všetko v našom systéme PDCampagne (školenie na prácu so softwerom u nás je samozrejmosť)- nutná znalosť výkresovej dokumentácie, práca s normami, práca s PC !!

Vedľajšie činnosti:

- Uskutočňovanie systematického znižovania nákladov a uvádzanie úspor kancelárii firmy.

- Vykonávanie potrebnej údržby dopytov a objednávok.

osobné prémie po 3 mesačnej skúšobnej dobe v rámci variabilnej zložky platu

Informácie o výberovom konaní

Práca vhodná pre ženu /muža

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie nutné, práce s výkresovou dokumentáciou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť GIM - S s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2008. Spoločnosť sa v súčasnosti orientuje na malo až stredne-sériovú výrobu (opravu) častí a súčastí strojov, náhradných dielov z rôznych materiálov. Disponuje kvalitnou technológiou pre oblasti trieskového obrábania, zámočníckych a zváracích prác.

Viac info nájdete na: www.gims.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1491623  Dátum zverejnenia: 16.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac