Online marketingový pracovník

Giftio s. r. o.

Miesto práce
Ľudovíta Stárka 2843, Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si marketingový nadšenec a v Google Ads sa preklikáš len podľa čísel. Ak si otvoríš Google Analytics a hneď vidíš čo funguje a čo nie a vieš do čoho sa pre vylepšenie pustiť. Ak máš nápadov na nové reklamné texty. Ak vieš, že primárne je mať korektné nastavenia a tracking, aby sme došli k poriadnym výsledkom a najlepšie to vieš aj zrealizovať. Ak rád analyzuješ, vylepšuješ, navrhuješ a optimalizuješ, tak potom by si nám mal určite poslať CV!

zabezpečenie starostlivosti o reklamné účty pre klientov v Google a Facebook Ads
analýza a reporting výsledkov
dodržiavanie rozpočtov a cieľov klientov
copywriting - tvorba reklám a textov
určovanie reklamných stratégií, prispôsobovanie nastavení, zvyšovanie relevancie, ...
tvorba jednoduchých grafických bannerov
aktívne navrhovanie vylepšení a zmien
manažment a vytváranie účtov
správa kampaní aj v cudzích jazykoch

motivačná mzda zodpovedajúca Vašim schopnostiam a výkonom
priateľský prístup
flexibilná pracovná doba
možnosti home office
3 chlpáči uvoľňujú pravidelne stres

Obsadzujeme pozíciu pre juniora alebo seniora v závislosti na schopnostiach uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
WordPress - Základy
Facebook Ads - Základy
Search engine optimization (SEO) - Základy

Google Ads a Facebook Ads - aspoň na úrovni pokročilý
Google Analytics
zodpovednosť, organizovanosť, flexibilita
kreativita a tvorivosť
100% znalosť SK gramatiky
GTM, GMC, dynamický remarketing, product feed by pre teba nemali byť cudzie výrazy
ANJ aspoň B1

Medzinárodný darčekový eshop Giftio.com sa zaoberá predajom netradičných a originálnych darčekov. Výrobou vlastných produktov - steiracích máp. Pôsobíme v oblasti maloobchod i veľkoobchod.
Zaoberáme sa aj sprostredkovaním online marketingových služieb.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3652515  Dátum zverejnenia: 10.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac