Metrológ

Giesecke + Devrient Mobile Security Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Dolné Hony 11, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupracuje:
- pri zavádzaní nových výrobných procesov alebo nových produktov a s tým spojené aktivity z pohľadu metrológii ( návrh vhodného meradla, analýza spôsobilosti meradla )
- pri tvorbe plánov kontroly z ohľadom na definovanie vhodných meradiel
- pri nákupe meradiel podľa požiadaviek výrobných segmentov

Vykonáva :
- meranie dielov v laboratóriu
- vytváranie štandardov na používanie meracích zariadení
- nakupovanie meradiel v rámci organizácii
- vykonávanie analýz meracích systémov ( MSA, GRR )
- evidenciu meradiel v rámci organizácii
- kalibráciu meradiel v rámci organizácie
- a vytvára štandardy pre kalibráciu
- a vytvára kalibračné listy
- definovanie meracích prostriedkov do výrobného procesu
- vytváranie a evidencia požadovaných katalógov chýb a farebných odchýliek
- objednávanie materiálu v SRM systéme
- inventúry materiálov uskladnených na oddelení kvality
- kontrolu stavu meradiel vo výrobe a zablokovanie meradla pre používanie
Zabezpečuje :
- externe, vykonávanie kalibrácie a opráv meracích prostriedkov.

- 13.plat
- stravovanie zabezpečené
- výkonnostné prémie po skúšobnej dobe
- aktívne vzdelávanie zamestnancov
- sociálne benefity

Inzerovaná pozícia metrológa je počas zastupovania dlhodobej PN, neskôr MD. Zároveň ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí zaslali svoj životopis, ale budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady uvedené v inzeráte.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- samostatné plnenie zadaných úloh,
- skúsenosti ako podnikový metrológ ( MAS, GRR, vyjadrovanie neistôt )

Firma G+D Mobile Security Slovakia sa zaoberá výrobou plastových kariet a technológií smart cards.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2905866  Dátum zverejnenia: 19.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou