Advokátsky koncipient

Giese & Partner, s.r.o. - organizačná zložka

Miesto práce
Lazaretská 8, 811 08 Staré Mesto
Termín nástupu
dohodou
od 1000 EUR mesačne (konkrétna výška bude závisieť od praxe, skúseností a vedomostí kandidáta na pozíciu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame rôznorodú prácu a to predovšetkým v oblasti obchodného práva, najmä v oblasti nehnuteľností, štruktúrovaného financovania, pracovného práva a akvizícií podnikov. Ponúkame príjemné pracovné prostredie v mladom dynamickom kolektíve, možnosť rastu v závislosti na výkone, získanie odborných skúseností v zázemí medzinárodnej spoločnosti, aktívne využívanie nemeckého a anglického jazyka, možnosť stáží v centrále advokátskej kancelárie v Prahe a úzku spoluprácu s medzinárodným kolektívom v pražskej kancelárii.

• dovolenka navyše
• zdravotné voľno
• stravné lístky
• odborné a jazykové vzdelávanie (aj na seminároch a work-shopoch)
• firemné akcie, teambuildingové aktivity a pod.
• work-life-balance

Pozícia je vhodná pre kandidátov s praxou aj pre čerstvých absolventov VŠ.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• znalosť NJ a AJ slovom aj písmom vrátane právnej terminológie
• flexibilitu a vysoké pracovné nasadenie
• prirodzenú schopnosť komunikovať
• tímového ducha
• aktívny prístup, angažovanosť a dôslednosť

Giese & Partner je jednou z popredných medzinárodných advokátskych kancelárií. Našich 25 právnikov z Čiech, Slovenska a Nemecka sa už viac ako 20 rokov špecializuje na poskytovanie právneho poradenstva v oblasti nehnuteľností, štruktúrovaného financovania, na energetické projekty a akvizície podnikov. V Českej a Slovenskej republike sme jednou z prvých kancelárií, na ktoré sa obracajú investori a banky z celého sveta.

Našim skúsenostiam dôveruje väčšina bánk zastúpených v stredoeurópskom regióne a taktiež poprední investori a developeri.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3620083  Dátum zverejnenia: 25.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 EUR mesačne (konkrétna výška bude závisieť od praxe, skúseností a vedomostí kandidáta na pozíciu)