Dizajnér - predajca kúpeľňového štúdia

GIENGER spol. s r.o.

Miesto práce
Novozámocká 254, Nitra-Dolné Krškany
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiaczákladná mzda plus podiel na predaji, plus ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prezentácia sortimentu a technické poradenstvo zákazníkom
- navrhovanie dizajnu kúpeľne s cieľom predať zariaďovacie predmety, obklady, dlažby
- spracovanie požiadaviek a vyhotovenie vizualizácie v 3D programe
- vytváranie a spracovanie cenových ponúk jednotlivých projektov
- starostlivosť o zákazníkov

- prácu v stabilnej spoločnosti, sociálne istoty
- prehodnocovanie platu podľa znalostí (junior, senior, expert)
- práca v mladom a priateľskom kolektíve
- príjemné pracovné prostredie
- odborné a pravidelné školenia
- atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, dizajn, obchod

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- pozitívny vzťah k obchodu a predaju
- kreatívne myslenie, flexibilita, samostatnosť
- orientácia na dosahované výsledky
- dobré komunikačné schopnosti
- spoľahlivosť, presnosť, technické myslenie
- skúsenosť s predajom a navrhovaním kúpeľňového dizajnu vítaná

GC skupina je silnou európskou obchodnou skupinou, ktorej obchodné aktivity sú zamerané na veľkoobchodnú činnost odbore TZB –kúrenie, sanita, inštalácia, klimatizácia, fotovoltika, vzduchotechnika a inžinierske siete.
Na Slovensku pôsobí spoločnosť GIENGER spol. s.r.o so sídlom v Nitre od roku 2007.
Sme profesionálnym partnerom montážnych firiem z oboru TZB a s odborným remeslom skutočne partnersky spolupracujeme.
V súčasnej dobe dobe GC skupina zamestnáva cez 25 000 pracovníkov v celej Európe.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4335332  Dátum zverejnenia: 22.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac