Technický animátor / Rigger

GIANTS Software CZ s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

Pro posílení brněnského týmu, zaměřeného na herní postavy, hledáme technického animátora / riggera. Kandidát bude součástí distribuovaného týmu a je potřebné, aby byl proaktivní a schopen koordinace s ostatními členy. Hlavní náplní práce bude:

  • Tvořit a udržovat animační rigy lidí a zvířat
  • Vyvíjet nástroje, skripty a dokumentaci pro podporu výrobních postupů
  • Zapojení se do animačního týmu při integraci animací do hry
  • Spolupráce s programátory za účelem zajištění hladké integrace animací

Práci nelze dělat na dálku.

Koho hledáme?

Každý jsme jiný a neočekáváme, že všechny požadavky splníte. Uvádíme je však všechny, abyste si udělali lepší obrázek o tom, co práce obnáší a jaké schopnosti u nás zúročíte:

  • V prvé řadě si rádi prohlédneme váš životopis a portfolio
  • Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Zkušenost z herního průmyslu
  • Prokazatelné schopnosti tvorby rigů v programu Maya
  • Velmi dobrá znalost Autodesk Maya
  • Samostatnost a schopnost řešit produkční problémy
  • Vynikající schopnost spolupráce v týmu
  • Schopnost sebereflexe a ochota přijmout zpětnou vazbu
  • Solidní time management

Plus:

  • Vzdělání v oboru (animace, 3D grafika, design, umělecká průmyslovka)
  • Znalost skriptování v Pythonu a/nebo v MEL
  • Znalost rigu pro obličejové animace
  • Znalost Motion Builderu
  • Zkušenost z modderské komunity Farming Simulator

Nabízíme

Nabízíme práci ve vzrušujícím a rychle se vyvíjejícím odvětví herního průmyslu. U nás budete ve styku s moderními technologiemi, budete si užívat flexibilní pracovní doby a budete za to velmi zajímavě finančně ohodnoceni.

Na spokojenosti zaměstnanců nám záleží, a tak organizujeme různé akce, zábavné aktivity a stále přicházíme s něčím novým, jak všem zpříjemnit pobyt na pracovišti. Rodina a váš volný čas také nepřijde zkrátka, nabízíme 25 dní dovolené.

Protože každý se potřebuje vyvíjet, nabízíme několik perspektiv jak se v naší mladé, úspěšné a stále rostoucí společnosti posouvat dále.

Pro další informace o společnosti a dalších pracovních místech navštivte naše stránky: giants-software.com.

Informace o náboru

ID: 3713392  Dátum zverejnenia: 10.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40000 Kč/měsíc