Obchodní zástupce / obchodní zástupkyně

Giancarlo Bertacchini

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
700 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Scrigno s.r.o. , lídr v oboru stavebních pouzder pro posuvné dveře, bezobložkových dveří a bezpečnostních dveří (www.scrigno.cz) hledá pro slovenský trh obchodního zástupce, který zastupuje více firem.
Kandidát musí znát slovenský trh zahrnující společnosti, které působí v oblasti prodeje výrobků pro stavebnictví a interiérových dveří.
Nabízíme fixní odměnu (bude dohodnuto) a procento z obratu. Spolupráce na základě živnostenského oprávnění (IČO.
Znalost angličtiny a / nebo italštiny je výhodou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

obchodní zastoupeních italských firem v České republice a na Slovensku
ID: 4063050  Dátum zverejnenia: 16.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/měsíc