Obchodný zástupca pre región Západného Slovenska /TN+BA kraj/

Giacomini Slovakia s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 800 EUR/mesiaczákladná mzda + variabilná zložka Konečná výška mzdy sa bude odvíjať od skúsenosti a schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technické zameranie - skúsenosti s TZB - povinné
- práca vo svojom regióne - v mieste bydliska /od TN po BA /
- predaj produktov a služieb Giacomini Slovakia s.r.o.
- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie firemných a nefiremných klientov
- návšteva klientov na základe vopred dohodnutého stretnutia
- silná orientácia na akvizíciu vo firemnom sektore
- budovanie a rozvíjanie dlhodobých vzťahov s existujúcimi klientmi
- aktívna osobná e-mailová a telefonická komunikácia na zisťovanie
potrieb zákazníka a prípravu obchodných ponúk s riešeniami
- zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov
- aktívna spolupráca s ďalšími členmi obchodného tímu a ostatnými
oddeleniami

- motivačný provízny systém
- služobný automobil aj na súkromné účely
- práca od PO do PIA, voľné víkendy
- služobný telefón a notebook
- teambuildingové akcie, súťaže a programy
- stravné lístky

Spoločnosť Giacomini Slovakia s.r.o, si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Výberové konanie bude pozostávať z 2 pracovných kôl - osobný pohovor a záverečné kolo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie - skúsenosti s TZB

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, obchodný zástupca, obchodný manažér

Počet rokov praxe

2

- samostatné plnenie pracovných úloh
- reprezentatívne vystupovanie
- komunikácia a prezentačné zručnosti
- vyjednávacie schopnosti
- samostatnosť a zvládnutý time managment
- schopnosť vytvárať a udržiavať si dobré vzťahy so zákazníkmi

Výhradný importér značky Giacomini na Slovensku. Veľkoobchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom vykurovacích systémov, chladenia a sanity, dlhoročne úspešne pôsobiaca na slovenskom trhu.
V súčasnosti je značka Giacomini označovaná v Europe ako jeden z lídrov v oblasti spracovania mosadze, v odbore vykurovacej techniky, a to najmä pre vysokú kvalitu svojich produktov a mnoho spokojných zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4592766  Dátum zverejnenia: 10.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac