Hľadáme obchodného zástupcu pre KE kraj: pridajte sa k nášmu tímu na Východnom Slovensku!

Giacomini Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 800 EUR/mesiaczákladná mzda + variabilná zložka Konečná výška mzdy sa bude odvíjať od skúsenosti a schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
  • Technické zameranie a skúsenosti s TZB sú povinné
  • Práca vo svojom regióne - v mieste bydliska (od RV po SO)
  • Predaj produktov a služieb Giacomini Slovakia s.r.o.
  • Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie firemných a nefiremných klientov
  • Návšteva klientov na základe vopred dohodnutého stretnutia
  • Silná orientácia na akvizíciu vo firemnom sektore
  • Budovanie a rozvíjanie dlhodobých vzťahov s existujúcimi klientmi
  • Aktívna osobná e-mailová a telefonická komunikácia na zisťovanie potrieb zákazníka a prípravu obchodných ponúk s riešeniami
  • Zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov
  • Aktívna spolupráca s ďalšími členmi obchodného tímu a ostatnými oddeleniami
  • Plánovanie a koordinácia návštev u existujúcich a potenciálnych klientov
  • Komunikácia s klientmi a príprava obchodných ponúk
  • Flexibilná pracovná doba v závislosti od potrieb klientov
Typický deň na pracovnej pozícii:
  • Plánovanie návštev u existujúcich a potenciálnych klientov
  • Oslovovanie nových klientov a vyhodnocovanie potrieb zákazníkov
Pracovná doba:
  • Pracovný čas od pondelka do piatka

  • Motivujúci provízny systém
  • Služobný automobil aj na súkromné účely
  • Víkendy voľné
  • Služobný telefón a notebook
  • Teambuildingové akcie, súťaže a programy
  • Stravné lístky
  • Možnosť vzdelávania a školení
  • Priateľské pracovné prostredie
  • Stabilná a renomovaná spoločnosť
  • Zaujímavé projekty a motivovaný tím
  • Rozvoj v oblasti obchodu a marketingu
  • Pestrá ponuka benefitov a zamestnaneckých výhod

Spoločnosť Giacomini Slovakia s.r.o, si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Výberové konanie bude pozostávať z 2 výberových kôl - telefonický pohovor a osobné stretnutie na sídle firmy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie - skúsenosti s TZB

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, obchodný zástupca, obchodný manažér

Počet rokov praxe

1

  • Obchodný zástupca pre Východné Slovensko - KE kraj
  • Riešenie problémov
  • Školenia a workshopy
  • Tímová spolupráca
  • Samostatnosť
  • Prezentácia produktov
  • Vyjednávacie schopnosti
  • Time-management
  • Dôveryhodnosť a serióznosť
  • Vzťahy so zákazníkmi
  • Vzdelanie: min. stredoškolské
  • Hard skills: prax v obchodnej sfére, prax v TZB obore
  • Soft skills: aktívne učenie, analytické myslenie, komunikačné a organizačné zručnosti, odolnosť voči stresu a flexibilita

Výhradný importér značky Giacomini na Slovensku. Veľkoobchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom vykurovacích systémov, chladenia a sanity, dlhoročne úspešne pôsobiaca na slovenskom trhu.
V súčasnosti je značka Giacomini označovaná v Europe ako jeden z lídrov v oblasti spracovania mosadze, v odbore vykurovacej techniky, a to najmä pre vysokú kvalitu svojich produktov a mnoho spokojných zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4592766  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac