VZV preukaz ti zabezpečíme! Stačí Ti byť len aktívnym vodičom. Získaj 13.plat a

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Mzdové podmienky (brutto)
1 080 - 1 284 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Jazdí po určených trasách s VZV alebo s ťahačom
- Zabezpečuje vykládku kamiónov a nakládku prázdnych obalov
- Podľa štandardov zásobuje výrobné linky a sklady
- Napĺňa a pripravuje vozíky distribučných súprav
- Pracuje s bremenami, prebaľuje materiál z veľkých do malých balení
- Vyprázdňuje, skladuje palety, kontajnery a prepravky s materiálom
- Podáva hlásenia o vzniknutých anomáliách nadriadenému pracovníkovi
- Dodržiava a aplikuje bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy
- Pri práci sa riadi internými predpismi spoločnosti

Nástupný termín každý pondelok!
- Získanie VZV preukazu pri nástupe do práce,
- Práca v 3-zmennej prevádzke od pondelka do piatku s možnosťou nadčasov
- Základná mzda 930 € v hrubom + VZV prémia + nočné príplatky
+ individuálna odmena + príplatok za nadčas v sobotu
+príplatok za polyvalenciu 40€
Spolu hrubá mzda 1 244€.
(+ 13. plat, podiel na zisku, príplatky za nadčas)
- Odmeny za zlepšovacie nápady
- Strava priamo na pracovisku od 1,60 € za hlavné jedlo
- Celoročný pitný režim
- Ubytovanie za úhradu - 8€/ noc )

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

1

Platný preukaz VZV nie je podmienkou. S jeho vybavením Ti pomôžeme priamo pri nástupe!

Vodičský preukaz:
B (aktívny vodič)

- SOU, SŠ vzdelanie (výučný list alebo maturitné vysvedčenie)
- Platný preukaz obsluhy motorových vozíkov – VZV trieda I, kategória „C, W1“ - výhodou
- Prax na VZV výhodou, prax v logistike výhodou
- Ochota a chuť pracovať na zmeny
- Schopnosť rýchlo sa učiť a ďalej sa vzdelávať
- Odolnosť voči stresu a záťaži
- Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť a zodpovedný prístup k práci
- Motivácia a záujem o trvalé zamestnanie v PSA

V PRÍPADE ZÁUJMU VÁM RADI POSKYTNEME BLIŽŠIE INFORMÁCIE NA ČÍSLE 0902 922 021

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.
Vďaka našej aktívnej prítomnosti a strategickým partnerom, sme prítomní vo viac ako 57 krajinách Európy, Afriky, Ázie a Ameriky.

Staffing Industry Analysts (spoločnosť zaoberajúca sa prieskumom a analýzou trhu práce) pokladá Gi Group za jednu z najväčších personálnych agentúr v celosvetovom meradle.
Gi Group je členom WEC, Medzinárodnej konfederácie pracovných agentúr (World Employment Confederation).

V roku 2017 poskytovala Gi Group služby viac ako 20.000 firmám, s obratom 2 miliárd Eur.

Poskytujeme služby všetkým druhom klientov. Ako firma so silne rozvinutou profesionalitou na medzinárodnej úrovni, realizujeme komplexné projekty (napr. Site Management Service, Assessment Center) a to prostredníctvom špecializovaných divízii a oduševnených miestnych i medzinárodných tímov.

Pre viac informácií: www.gigroup.com