Operátor výroby / 1300 / doprava zabezpečená

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca vo výrobe? Ak máš skúsenosti v strojárskej výrobe je to veľká výhoda, pokiaľ nie a rád/a sa priučíš, máme skvelú ponuku:

- obsluha strojov,
- výroba komponentov do dúchadiel,
- práca 3 - 4 zmeny,
- vhodné pre mužov aj ženy,

- zabezpečená doprava z Považskej Bystrice, Púchova a Dubnice nad Váhom,
- mzda cca 5,5-7,50 € brutto/hodina
- osobné ohodnotenie ,
- príspevok za sťažené prostredie,
- dochádzkový bonus od 50-90€,
- príplatky nad rámec ZP,
- obedy, finančný príspevok zamestnávateľa,

Kontakt: Michaela Cvengrošová 0903 407 861
[email protected]

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Všeobecné spôsobilosti:
- čítanie z technickej dokumentácie výhodou
- strojárska prax výhodou
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.
Vďaka našej aktívnej prítomnosti a strategickým partnerom, sme prítomní vo viac ako 57 krajinách Európy, Afriky, Ázie a Ameriky.

Staffing Industry Analysts (spoločnosť zaoberajúca sa prieskumom a analýzou trhu práce) pokladá Gi Group za jednu z najväčších personálnych agentúr v celosvetovom meradle.
Gi Group je členom WEC, Medzinárodnej konfederácie pracovných agentúr (World Employment Confederation).

V roku 2017 poskytovala Gi Group služby viac ako 20.000 firmám, s obratom 2 miliárd Eur.

Poskytujeme služby všetkým druhom klientov. Ako firma so silne rozvinutou profesionalitou na medzinárodnej úrovni, realizujeme komplexné projekty (napr. Site Management Service, Assessment Center) a to prostredníctvom špecializovaných divízii a oduševnených miestnych i medzinárodných tímov.

Pre viac informácií: www.gigroup.com