Vodič / prevážanie aút

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- presúvať vozidlá na parkovisku
- parkovať vozidlá na určené miesta

Základný plat 925€ + po skúšobnej dobe 50€ bonus + príplatky + bonusy.

V prípade záujmu pošlite Váš životopis na mailovú adresu: [email protected] alebo volajte na tel. číslo 0911 050 791.

- dochádzkový bonus
- príplatok za poobednú aj nočnú zmenu
- zaškolenie
- podniková doprava do/z miesta výkonu práce (firma hradí 70% nákladov)
-stavné lístky v hodnote 5,10€

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=&placeOfWork=

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

2

- VP skupiny B minimálne 2 roky - aktívny vodič
- záujem pracovať
- ochota pracovať na zmeny
- zodpovedný prístup

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.
Vďaka našej aktívnej prítomnosti a strategickým partnerom, sme prítomní vo viac ako 57 krajinách Európy, Afriky, Ázie a Ameriky.

Staffing Industry Analysts (spoločnosť zaoberajúca sa prieskumom a analýzou trhu práce) pokladá Gi Group za jednu z najväčších personálnych agentúr v celosvetovom meradle.
Gi Group je členom WEC, Medzinárodnej konfederácie pracovných agentúr (World Employment Confederation).

V roku 2017 poskytovala Gi Group služby viac ako 20.000 firmám, s obratom 2 miliárd Eur.

Poskytujeme služby všetkým druhom klientov. Ako firma so silne rozvinutou profesionalitou na medzinárodnej úrovni, realizujeme komplexné projekty (napr. Site Management Service, Assessment Center) a to prostredníctvom špecializovaných divízii a oduševnených miestnych i medzinárodných tímov.

Pre viac informácií: www.gigroup.com