CNC operátor - zámočník/ doprava zdarma

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha CNC strojov a zariadení za účelom vyrezávania tvarových a ohýbaných dielov z hliníka, pozinkovaného železa, železa a nerezovej ocele (CO2 lasery, ohraňovací lis, elektrické a pneumatické ručné brúsky, ohýbačky rúr).
- obsluha lisovacieho stroja na ohýbanie dielov
- obsluha bodových zváračiek, píl, vŕtačiek
- kontrola výrobkov podľa noriem ISO
- brúsenie a odhrotovanie väčších kusov
- kontrola kvality spracovaných kusov
- práca na zmeny

Mzdové podmienky:
- od 5,78 € hod/brutto
- Produktivita do 0,40€ hod/brutto
- Kvalita do 0,40€ hod/brutto
- Prítomnostná prémia : 40€ každý mesiac, pri splnení podmienok až do 980€ za rok
- Príplatok za nadčas nad rámec zákonníka práce 35%

- Zabezpečená doprava priamo do areálu firmy alebo príspevok na dopravu
- Príspevok od 300€ do 600€ za odporučenie nového zamestnanca (obe prevádzky)
- Stravné lístky v hodnote 5,50 € alebo možnosť stravovať sa vo firme – z toho zamestnanec dopláca 1,35€
- 1x do mesiaca ovocný deň
- 150€ odmena pri narodení dieťaťa, 60€ príspevok na dioptrické okuliare
- Odmeňovanie zamestnancov za darovanie krvi bronzovej, striebornej a zlatej plakety

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- znalosť technickej dokumentácie, orientácia v nemeckých názvoch
- fyzická zdatnosť (práca v stoji, vrátane manipulácie s bremenami) manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.
Vďaka našej aktívnej prítomnosti a strategickým partnerom, sme prítomní vo viac ako 57 krajinách Európy, Afriky, Ázie a Ameriky.

Staffing Industry Analysts (spoločnosť zaoberajúca sa prieskumom a analýzou trhu práce) pokladá Gi Group za jednu z najväčších personálnych agentúr v celosvetovom meradle.
Gi Group je členom WEC, Medzinárodnej konfederácie pracovných agentúr (World Employment Confederation).

V roku 2017 poskytovala Gi Group služby viac ako 20.000 firmám, s obratom 2 miliárd Eur.

Poskytujeme služby všetkým druhom klientov. Ako firma so silne rozvinutou profesionalitou na medzinárodnej úrovni, realizujeme komplexné projekty (napr. Site Management Service, Assessment Center) a to prostredníctvom špecializovaných divízii a oduševnených miestnych i medzinárodných tímov.

Pre viac informácií: www.gigroup.com