Vodič VZV - doprava zdarma!

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Mzdové podmienky (brutto)
1 040 - 1 196 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov na VZV do skladu automobilky v Nitre.
Tvojou úlohou bude:
- vykladanie a nakladanie kamiónov
- vyskladňovanie a zaskladnovanie tovaru v regáloch
- manipulácia so zverenými komponentami
- práca so scannerom
- zásobovanie linky s pracovnými komponentami
- kontrola obalov

Doprava je zabezpečná z viacerých smerov:

- v rámci Nitry
- Trnava - Sereď - Šintava -Šoporňa - Nitra
- Piešťany - Leopoldov - Hlohovec - Zbehy - Nitra
- Partizánske - Topoľčany - Preseľany - Koniarovce - Nitra
- Hronský Beňadik - Zlaté Moravce - Jelenec - Nitra
- Levice - Vráble - Golianovo - Nitra
- Horné Saliby - Šaľa - Močenok - Nitra
- Nové Zámky - Dvory nad Žitavou - Mojzesovo - Veľký Cetín - Nitra
- Nové Zámky - Šurany - Palárikovo - Komjatice - Branč - Nitra
- Galanta - Pata - Veľké Zálužie - Nitra
- Selice - Mojmírovce - Svätoplukovo - Nitra

Bonus k mzde:
- po mesiaci +5%
- po dvoch mesiacoch +10%
- po troch mesiacoch +15%

Príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

MZDA:
skupina C - mzda od 910 € + bonusy
skupina W1 (jašterka, retrak) - mzda od 1040€ + bonusy.

Ak máš prax a platný preukaz na VZV, máš logické myslenie, si zodpovedný a dokážeš pracovat v tíme, táto ponuka je pre teba ako stvorená.

V prípade že nemáš platné papiere, nie je problém, zariadime. Ak nemáš prax a rád by si sa naučil, zabezpečíme školenie priamo vo firme.

VIAC INFO VÁM RADI POSKYTNEME NA ČíSLE 0902 985 059

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.
Vďaka našej aktívnej prítomnosti a strategickým partnerom, sme prítomní vo viac ako 57 krajinách Európy, Afriky, Ázie a Ameriky.

Staffing Industry Analysts (spoločnosť zaoberajúca sa prieskumom a analýzou trhu práce) pokladá Gi Group za jednu z najväčších personálnych agentúr v celosvetovom meradle.
Gi Group je členom WEC, Medzinárodnej konfederácie pracovných agentúr (World Employment Confederation).

V roku 2017 poskytovala Gi Group služby viac ako 20.000 firmám, s obratom 2 miliárd Eur.

Poskytujeme služby všetkým druhom klientov. Ako firma so silne rozvinutou profesionalitou na medzinárodnej úrovni, realizujeme komplexné projekty (napr. Site Management Service, Assessment Center) a to prostredníctvom špecializovaných divízii a oduševnených miestnych i medzinárodných tímov.

Pre viac informácií: www.gigroup.com