Výrobný manažér

Gi Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinácia výrobného procesu v spoločnosti
- Plánovanie výroby, Stop, Štart výroby
- Zabezpečenie kvalitného a plynulého procesu vo výrobe - lisy, gumy, plastik, pece, guličkáreň
- Spolupráca pri plánovaní výroby
- Zodpovednosť za dodržiavanie výrobného plánu
- Príprava mesačných hodnotení produkcie
- Príprava mzdových podkladov pre mzdové oddelenie
- Manažment tabuliek produktivity
- Organizácia porád so supervízormi, vedúcimi zmien, operátormi
- Dohľad nad manažmentom skladu vo výrobe - dodržiavanie OOPP, BOZP, chemický sklad
- Spolupráca s oddelením údržby
- Kontrola výsledkov výroby, produktivity, kvality práce, disciplíny zamestnancov
- Prijímanie nápravných opatrení
- Školenie vedúcich zmien v prípade potrieb výrobného procesu a nastavení strojov
- Úzka spolupráca s oddelením kvality, v súvislosti s prípravou aktivít pri zavádzaní novej výroby, podpora pri riešení reklamácii
- Kontrola objednávok zákazníkov, potvrdenie dátumu dodania - úzka spolupráca s oddelením logistiky, v spolupráci s Manažérom plánovania
- Spolupráca s oddelením Nákupu - objednávanie potrebných tovarov, služieb pre potreby výroby
- Spolupráca v HR oddelením pri riešení otázok ohľadom zamestnancov, mzdových otázok, potreby pracovnej sily, vyhodnotenie produktivity pri vyplácaní bonusov a pod.
- Schvaľovanie dovoleniek, kontrola dochádzky, riešenie vzniknutých problémov
- Riziková práca - Evidencia zoznamu rizikových zamestnancov, zabezpečenie ich zákonných požiadaviek
- Kontrola dodržiavania interných smerníc, pracovného poriadku, disciplinárne riešenia zamestnancov
- Participovanie pri navrhovaní a zlepšení výrobných procesov a znižovaní nákladov
- 5S zodpovednosť za 5S systém spolu s oddelením kvality

- Práca na hlavný pracovný pomer priamo v internom stave pre nášho významného klienta
- notebook
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- stravné lístky
- preplatenie nákladov na dopravu nad 30 km
- príjemné pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Výroba ostatných výrobkov z gumy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie, Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý
SAP - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- logické myslenie
- analytické myslenie
- technické myslenie
- odolnosť voči stresu
- priebojnosť
- prirodzená autorita
- schopnosť viesť a motivovať ľudí
- organizačné zručnosti
- inovatívny prínos

GI GROUP JE JEDNA Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH CELOSVETOVÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÁ POSKYTUJE SLUŽBY ZAMERANÉ NA ROZVOJ TRHU PRÁCE. PÔSOBÍME V OBLASTIACH TEMPORARY HELP /Dočasné pridelenie/, PERMANENT PLACEMENT, OUTSOURCING, OUTPLACEMENT, HR PORADENSTVO A ĎALŠÍCH DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB. PROSTREDNÍCTVOM NAŠICH SLUŽIEB CHCEME, PRISPIEŤ K ROZVOJU TRHU PRÁCE A ZDÔRAZŇOVAŤ OSOBNÚ A SPOLOČENSKÚ HODNOTU PRÁCE. AKTUÁLNE PÔSOBÍME V 52 KRAJINÁCH SVETA, KDE SLOVENSKO JE JEDNOU Z NICH. MÁME VIAC AKO 20 ROČNÉ SKÚSENOSTI, STABILNÝ A RÝCHLO ROZVÍJAJÚCI SA TÍM. V ROKU 2018 SME UROBILI VÝZNAMNÚ AKVIZÍCIU JEDNEJ Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH PERSONÁLNYCH SPOLOČNOSTÍ V RÁMCI STREDNEJ EURÓPY - GRAFTON. SPOJENÍM SÍL SME SA STALI LÍDROM NA TRHU.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.
Floriánova 6
080 01 Prešov

Kontakt

ID: 4001689  Dátum zverejnenia: 19.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac