Náborový pracovník

Gi Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 100 EUR/mesiacnástupná mzda závisí od skúseností, znalosti a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexná starostlivosť o klientov a kandidátov v oblasti dočasného pridelenia
(počnúc inzerciou, selekciou CV, interview, testovanie kandidátov, cez prípravu pracovno-právnej dokumentácie, evidenciu a výdaj OOPP, evidenciu dochádzky zamestnancov, evidenciu PN, OČR, P, PS, DOV až po samotnú prípravu mzdových podkladov zverených zamestnancov, distribúciu stravných lístkov, výplatných pások, potvrdení pre zamestnancov, koordináciu dočasne pridelených zamestnancov, podporu zverených zamestnancov, riešenie ad hoc situácii, starostlivosť a udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi)
- Práca s internou databázou uchádzačov o zamestnanie
- Starostlivosť a udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi
- Poradenstvo klientom pri pokrývaní náborových potrieb
- Komplexná administratívna činnosť súvisiaca s procesom náboru a reporting
- Aktívna účasť na konzultačných hodinách u klienta
- Drobné nákupy a pod.

- príjemné, neformálne a priateľské pracovné prostredie v centre Prešova
- motivujúci systém ohodnotenia na základe výkonu
- stravné lístky
- služobné auto na pracovné účely
- zabezpečený pitný režim minerálka, káva, čaj na pracovisku grátis

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovná pozícia je obsadzovaná do interného stavu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

HR, Marketing, Inžiniering, Strojárstvo, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Praktická skúsenosť v oblasti recruitmentu ( z interného alebo externého HR ) = Výhoda
- Prehľad na trhu práce - Východné SVK
- Orientácia v oblasti recruitment nástrojov
- Orientácia v procesoch výrobných spoločností
- Samostatnosť a pracovná dynamika
- Tímový hráč
- VP. sk B - aktívny vodič

GI GROUP JE JEDNA Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH CELOSVETOVÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÁ POSKYTUJE SLUŽBY ZAMERANÉ NA ROZVOJ TRHU PRÁCE. PÔSOBÍME V OBLASTIACH TEMPORARY HELP /Dočasné pridelenie/, PERMANENT PLACEMENT, OUTSOURCING, OUTPLACEMENT, HR PORADENSTVO A ĎALŠÍCH DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB. PROSTREDNÍCTVOM NAŠICH SLUŽIEB CHCEME, PRISPIEŤ K ROZVOJU TRHU PRÁCE A ZDÔRAZŇOVAŤ OSOBNÚ A SPOLOČENSKÚ HODNOTU PRÁCE. AKTUÁLNE PÔSOBÍME V 52 KRAJINÁCH SVETA, KDE SLOVENSKO JE JEDNOU Z NICH. MÁME VIAC AKO 20 ROČNÉ SKÚSENOSTI, STABILNÝ A RÝCHLO ROZVÍJAJÚCI SA TÍM. V ROKU 2018 SME UROBILI VÝZNAMNÚ AKVIZÍCIU JEDNEJ Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH PERSONÁLNYCH SPOLOČNOSTÍ V RÁMCI STREDNEJ EURÓPY - GRAFTON. SPOJENÍM SÍL SME SA STALI LÍDROM NA TRHU.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.
Floriánova 6
080 01 Prešov

Kontakt

ID: 3995262  Dátum zverejnenia: 4.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac