Operátor výroby

Gi Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
584 EUR/mesiacmesačná mzda 584 € + príplatky + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v automobilovom priemysle
- obsluha výrobných liniek
- kontrola kvality a kvantity vyrábaných výrobkov
- manipulácia s materiálom
- ochota pracovať na 3 zmeny

- práca na hlavný pracovný pomer
- stravovanie priamo v areáli výrobného podniku
- práca v príjemnom prostredí poprednej medzinárodnej spoločnosti
- vyplácané zákonné príplatky za prácu nadčas, víkendovú prácu, nočnú prácu
- nad rámec zákonných príplatkov - príplatok za poobednú zmenu

Zaujala Vás táto pracovná pozícia? Pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku na adresu [email protected], spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Automobilový priemysel

Počet rokov praxe

1

- manuálna zručnosť
- šikovnosť a spoľahlivosť
- predchádzajúce skúsenosti s prácou technického -
zamerania v automotive výhodou
- odhodlanie učiť sa ďalej a zdokonaľovať
- PRACOVNÉ NÁVYKY

GI GROUP JE JEDNA Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH CELOSVETOVÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÁ POSKYTUJE SLUŽBY ZAMERANÉ NA ROZVOJ TRHU PRÁCE. PÔSOBÍME V OBLASTIACH TEMPORARY HELP /Dočasné pridelenie/, PERMANENT PLACEMENT, OUTSOURCING, OUTPLACEMENT, HR PORADENSTVO A ĎALŠÍCH DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB. PROSTREDNÍCTVOM NAŠICH SLUŽIEB CHCEME, PRISPIEŤ K ROZVOJU TRHU PRÁCE A ZDÔRAZŇOVAŤ OSOBNÚ A SPOLOČENSKÚ HODNOTU PRÁCE. AKTUÁLNE PÔSOBÍME V 52 KRAJINÁCH SVETA, KDE SLOVENSKO JE JEDNOU Z NICH. MÁME VIAC AKO 20 ROČNÉ SKÚSENOSTI, STABILNÝ A RÝCHLO ROZVÍJAJÚCI SA TÍM. V ROKU 2018 SME UROBILI VÝZNAMNÚ AKVIZÍCIU JEDNEJ Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH PERSONÁLNYCH SPOLOČNOSTÍ V RÁMCI STREDNEJ EURÓPY - GRAFTON. SPOJENÍM SÍL SME SA STALI LÍDROM NA TRHU.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.
Floriánova 6
080 01 Prešov

Kontakt

ID: 3953160  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 584 EUR/mesiac