Operátorka pri Prešove

Gi Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacod 700€ + 25€ dochádzkový bonus + kvartálny bonus + ročný bonus + dovolenkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexná práca na viacerých pozíciách /bunkový systém/
- montáž elektronických komponentov na zautomatizovanom pracovisku
- ovládanie PC
- práca s dotykovými obrazovkami
- montáž podľa pracovných inštrukcií
- dodržiavanie bezpečnosti a čistoty na pracovisku

- dochádzkový bonus
- dovolenkový bonus
- kvartálny bonus
- ročný bonus
- zákonné príplatky za nadčasy
- príplatky za nočnú prácu
- príplatky za poobednú prácu, ktoré ponúkame nad rámec zákona
- príplatky za prácu počas sviatkov a víkendov
- práca na zmeny (prevažná časť roka 2 zmenka, v letných mesiacoch 3 zmenka)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o danú pracovnú ponuku. Z dôvodu veľkého množstva prichádzajúcich životopisov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ešte raz ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca vo výrobe a predaji elektrotechnických zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca zameraná na jemnú motoriku
- skúsenosť s prácou na PC
- zdravotná spôsobilosť (poobedné a nočné zmeny)
- flexibilita (práca na 2 alebo 3 zmeny)
- manuálna zručnosť
- schopnosť pracovať v tíme
- zodpovedný prístup k práci
- nejedná sa o stereotypnú prácu
- práca v sede aj v stoji - rotácia každú hodinu v rámci bunky
- práca v tempe
- motorizovanosť = výhodou
- ochota dochádzať za prácou v prípade nepriaznivých podmienok peši cca. 700 m (od zastávky k závodu)

GI GROUP JE JEDNA Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH CELOSVETOVÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÁ POSKYTUJE SLUŽBY ZAMERANÉ NA ROZVOJ TRHU PRÁCE. PÔSOBÍME V OBLASTIACH TEMPORARY HELP /Dočasné pridelenie/, PERMANENT PLACEMENT, OUTSOURCING, OUTPLACEMENT, HR PORADENSTVO A ĎALŠÍCH DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB. PROSTREDNÍCTVOM NAŠICH SLUŽIEB CHCEME, PRISPIEŤ K ROZVOJU TRHU PRÁCE A ZDÔRAZŇOVAŤ OSOBNÚ A SPOLOČENSKÚ HODNOTU PRÁCE. AKTUÁLNE PÔSOBÍME V 52 KRAJINÁCH SVETA, KDE SLOVENSKO JE JEDNOU Z NICH. MÁME VIAC AKO 20 ROČNÉ SKÚSENOSTI, STABILNÍ A RÝCHLE SA ROZVÍJAJÚCI TÍM. V ROKU 2018 SME UROBILI VÝZNAMNÚ AKVIZÍCIU JEDNEJ Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH PERSONÁLNYCH SPOLOČNOSTÍ V RÁMCI STREDNEJ EURÓPY - GRAFTON. SPOJENÍM SÍL SME SA STALI LÍDROM NA TRHU.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.
Svätoplukova 30
821 08 Bratislava

Kontakt

ID: 3844910  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac