520 - 700 EUR

Pekár/ka priamo v Poprade

Gi Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí do poctivej tradičnej pekárenskej výroby, kde sa zabezpečuje:
- ručná výroba chleba, sladkého pečiva a iných pekárenských výrobkov,
- príprava surovín a prísad na výrobu cesta a zmesí na plnenie cesta,
- tvarovanie, potieranie a posýpanie cesta,
- kontrola priebežného a konečného výsledku pečenia,
- čistenie pekárenských strojov a zariadení a vykonávanie bežnej údržby,
- dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a postupov.
Pracuje sa v NEPRETRŽITEJ PREVÁDZKE (denná, nočná, voľno).
Začína sa na pozícií pomocného pekára, po zaučení možnosť posun na samostatného pekára (možnosť vyššieho zárobku).

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

520 EUR + prémie do výšky 20% (po uplynutí skúšobnej doby) + zákonné príplatky

Stabilná práca v rozrastajúcej sa poctivej slovenskej firme.
Prémie (podľa výkonov).
Zabezpečená teplá strava na pracovisku.
Zabezpečenie prania pracovného oblečenia.
Kompletné zaučenie do procesu výroby a možnosť kariérneho rastu.

Vopred Vám ďakujeme za zaslanie životopisu a Váš záujem o danú pozíciu. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Firma zaoberajúca sa pekárenskou výrobou a vlastnými maloobchodnými predajňami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pekár, pekárenská výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme ľudí, ktorí sú manuálne a fyzicky zdatní, majú pracovné návyky, chuť poctivo pracovať a učiť sa nové veci.
Keďže sa jedná o tradičnú výrobu pekárenských výrobkov, je to ručná práca, nie strojová.

GI GROUP JE JEDNA Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH CELOSVETOVÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÁ POSKYTUJE SLUŽBY ZAMERANÉ NA ROZVOJ TRHU PRÁCE. PÔSOBÍME V OBLASTIACH TEMPORARY HELP /Dočasné pridelenie/, PERMANENT PLACEMENT, OUTSOURCING, OUTPLACEMENT, HR PORADENSTVO A ĎALŠÍCH DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB. PROSTREDNÍCTVOM NAŠICH SLUŽIEB CHCEME, PRISPIEŤ K ROZVOJU TRHU PRÁCE A ZDÔRAZŇOVAŤ OSOBNÚ A SPOLOČENSKÚ HODNOTU PRÁCE. AKTUÁLNE PÔSOBÍME V 52 KRAJINÁCH SVETA, KDE SLOVENSKO JE JEDNOU Z NICH. MÁME VIAC AKO 20 ROČNÉ SKÚSENOSTI, STABILNÍ A RÝCHLE SA ROZVÍJAJÚCI TÍM. V ROKU 2018 SME UROBILI VÝZNAMNÚ AKVIZÍCIU JEDNEJ Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH PERSONÁLNYCH SPOLOČNOSTÍ V RÁMCI STREDNEJ EURÓPY - GRAFTON. SPOJENÍM SÍL SME SA STALI LÍDROM NA TRHU.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.
Floriánova 6
080 01 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Presov Office
Tel.: 0908 350 866
E-mail: poslať životopis
ID: 3780566   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   520 EUR + prémie do výšky 20% (po uplynutí skúšobnej doby) + zákonné príplatky