595 - 650 EUR

Pracovník logistiky (obsluha VZV)

Gi Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň šikovného skladníka nezaskočí ;)
U nás to chodí ako v každej inej výrobe...je potrebné zabezpečovať:
• vykládku a nakládku kamiónov, manipuláciu, nakladanie, prebaľovanie, vykladanie a prepravu nákladu podľa pravidiel BOZP a požiadaviek výroby,
• starostlivosť a pravidelnú kontrolu zverenej manipulačnej techniky a jej evidenciu,
• informovanie nadriadeného o každom nedostatku a zmene na zverenom úseku,
• sledovanie stavu zásob materiálu,
• pravidelnú účast na inventúrach.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

595 EUR + príplatky + bonusy

- práca v 3-zmennej prevádzke s VOĽNÝMI VÍKENDAMI
- počas pracovných dní je strava zabezpečená priamo na pracovisku /za prácu počas víkendov zamestanci dostávajú stravné lístky
- zákonné príplatky za nadčasy + príplatky za nočnú prácu, za sviatky, za sobotu a nedeľu
- príplatky nad rámec zákona za poobednú zmenu
- vyplácanie bonusov na mesačnej báze (dochádzkový a hodnotiaci)

Vopred ďakujeme za prejavený záujem o danú pracovnú pozíciu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinároná spoločnosť dlhodobo pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

PLATNÝ PREUKAZ NA OBSLUHU MOTOROVÝCH VOZÍKOV (VZV)
- zodpovedný prístup k práci
- fyzická zdatnosť
- dôslednosť a precíznosť

GI GROUP JE JEDNA Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH CELOSVETOVÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÁ POSKYTUJE SLUŽBY ZAMERANÉ NA ROZVOJ TRHU PRÁCE. PÔSOBÍME V OBLASTIACH TEMPORARY HELP /Dočasné pridelenie/, PERMANENT PLACEMENT, OUTSOURCING, OUTPLACEMENT, HR PORADENSTVO A ĎALŠÍCH DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB. PROSTREDNÍCTVOM NAŠICH SLUŽIEB CHCEME, PRISPIEŤ K ROZVOJU TRHU PRÁCE A ZDÔRAZŇOVAŤ OSOBNÚ A SPOLOČENSKÚ HODNOTU PRÁCE. AKTUÁLNE PÔSOBÍME V 52 KRAJINÁCH SVETA, KDE SLOVENSKO JE JEDNOU Z NICH. MÁME VIAC AKO 20 ROČNÉ SKÚSENOSTI, STABILNÍ A RÝCHLE SA ROZVÍJAJÚCI TÍM. V ROKU 2018 SME UROBILI VÝZNAMNÚ AKVIZÍCIU JEDNEJ Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH PERSONÁLNYCH SPOLOČNOSTÍ V RÁMCI STREDNEJ EURÓPY - GRAFTON. SPOJENÍM SÍL SME SA STALI LÍDROM NA TRHU.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.
Floriánova 6
080 01 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Presov Office
Tel.: 0908 350 866
E-mail: poslať životopis
ID: 3780565   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   595 EUR + príplatky + bonusy