Zvárač

Gi Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie tenkých plechov a konštrukcií
- používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne nastavenie a používanie
- vizuálna kontrola dielcov a kontrola stavu zváracieho zdroja

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

885 €

- stravné lístky v hodnote 4€
- zaujímavý sociálny program a benefity pre zamestnancov,
- práca v dvojzmennej prevádzke (týždeň ranné zmeny 6:00 - 14:00 a týždeň poobedné zmeny 14:00 - 22:00).

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané požadavky. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Zaujala Vás táto, alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis na adresu [email protected], spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Moderná elektrotechnická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Technika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platné oprávnenie Z-M1, prípadne prax vo zváraní
- práca so zváracím zdrojom
- zodpovednosť, precíznosť, trpezlivosť

GI GROUP JE JEDNA Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH CELOSVETOVÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÁ POSKYTUJE SLUŽBY ZAMERANÉ NA ROZVOJ TRHU PRÁCE. PÔSOBÍME V OBLASTIACH TEMPORARY HELP /Dočasné pridelenie/, PERMANENT PLACEMENT, OUTSOURCING, OUTPLACEMENT, HR PORADENSTVO A ĎALŠÍCH DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB. PROSTREDNÍCTVOM NAŠICH SLUŽIEB CHCEME, PRISPIEŤ K ROZVOJU TRHU PRÁCE A ZDÔRAZŇOVAŤ OSOBNÚ A SPOLOČENSKÚ HODNOTU PRÁCE. AKTUÁLNE PÔSOBÍME V 52 KRAJINÁCH SVETA, KDE SLOVENSKO JE JEDNOU Z NICH. MÁME VIAC AKO 20 ROČNÉ SKÚSENOSTI, STABILNÍ A RÝCHLE SA ROZVÍJAJÚCI TÍM. V ROKU 2018 SME UROBILI VÝZNAMNÚ AKVIZÍCIU JEDNEJ Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH PERSONÁLNYCH SPOLOČNOSTÍ V RÁMCI STREDNEJ EURÓPY - GRAFTON. SPOJENÍM SÍL SME SA STALI LÍDROM NA TRHU.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.
Svätoplukova 30
821 08 Bratislava
ID: 3701258   Dátum zverejnenia: 24.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   885 €