Absolventská prax - Personálny consultant, Prešov

Gi Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
139,63 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie kandidátov
- telefonický kontakt s kandidátmi
- výber vhodných kandidátov
- organizácia a vedenie pracovných pohovorov
- testovanie uchádzačov
- aktualizácia pracovných ponúk a ich inzerovanie
- marketing
- administratívna činnosť
- komunikácia s klientom
- kopírovanie, scanovanie, zakladanie osobných zložiek
- vypisovanie obálok, korešpondencie

Po úspešnom absolvovaní absolventskej praxe možnosť pokračovať priamo v internom stave spoločnosti.
Práca 4 hod denne od pondelka do piatku.

Informácie o výberovom konaní

- Si čerstvý absolvent SŠ alebo VŠ?
- Si evidovaný na UPSVaR min 1 mesiac?
- Máš chuť byť užitočný?
- Máš záujem získať praktické skúsenosti?
Pokiaľ si odpovedal na všetky otázky ÁNO, potom hľadáme práve TEBA!
Ponúkame Ti šancu stať sa súčasťou nášho tímu prostredníctvom projektu Absolventská prax v spolupráci s UPSVaR.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

GI GROUP JE JEDNA Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH CELOSVETOVÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÁ POSKYTUJE SLUŽBY ZAMERANÉ NA ROZVOJ TRHU PRÁCE. PÔSOBÍME V OBLASTIACH TEMPORARY HELP /Dočasné pridelenie/, PERMANENT PLACEMENT, OUTSOURCING, OUTPLACEMENT, HR PORADENSTVO A ĎALŠÍCH DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB. PROSTREDNÍCTVOM NAŠICH SLUŽIEB CHCEME, PRISPIEŤ K ROZVOJU TRHU PRÁCE A ZDÔRAZŇOVAŤ OSOBNÚ A SPOLOČENSKÚ HODNOTU PRÁCE. AKTUÁLNE PÔSOBÍME V 42 KRAJINÁCH SVETA, KDE SLOVENSKO JE JEDNOU Z NICH.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- zodpovednosť pri plnení stanovaných cieľov
- samostatnosť
- organizačné a plánovacie schopnosti

GI GROUP JE JEDNA Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH CELOSVETOVÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÁ POSKYTUJE SLUŽBY ZAMERANÉ NA ROZVOJ TRHU PRÁCE. PÔSOBÍME V OBLASTIACH TEMPORARY HELP /Dočasné pridelenie/, PERMANENT PLACEMENT, OUTSOURCING, OUTPLACEMENT, HR PORADENSTVO A ĎALŠÍCH DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB. PROSTREDNÍCTVOM NAŠICH SLUŽIEB CHCEME, PRISPIEŤ K ROZVOJU TRHU PRÁCE A ZDÔRAZŇOVAŤ OSOBNÚ A SPOLOČENSKÚ HODNOTU PRÁCE. AKTUÁLNE PÔSOBÍME V 52 KRAJINÁCH SVETA, KDE SLOVENSKO JE JEDNOU Z NICH. MÁME VIAC AKO 20 ROČNÉ SKÚSENOSTI, STABILNÝ A RÝCHLO ROZVÍJAJÚCI SA TÍM. V ROKU 2018 SME UROBILI VÝZNAMNÚ AKVIZÍCIU JEDNEJ Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH PERSONÁLNYCH SPOLOČNOSTÍ V RÁMCI STREDNEJ EURÓPY - GRAFTON. SPOJENÍM SÍL SME SA STALI LÍDROM NA TRHU.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.
Floriánova 6
080 01 Prešov

Kontakt

ID: 3690148  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 139,63 EUR/mesiac