1 000 - 1 300 EUR

Zámočník (junior zvárač)

Gi Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

STAŇ SA NAŠIM ZVÁRACÍM BORCOM! - Ale keďže nikto učený z neba len tak nespadol, potrebujeme Ťa najprv na pozícií zámočníka (pomocného zvárača).

Tvojou hlavnou úlohou bude zorientovať sa vo výkresovej dokumentácií a následne:
- stehovať oceľové dielce a pripravovať materiál na zváranie,
- manipulácia so zváracím zdrojom,
- rezanie kyslíkom a zdrážkovanie,
- kontrola dielcov a kontrola stavu zváracieho zdroja.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 € + príplatky v zmysle ZP + po zapracovaní navýšenie mzdy o 100 € (všetko závisí od zručností a praxe)

Keď budeš makať až budú iskry lietať, odmena Ťa neminie.
Čaká na teba:
- práca v stabilnej výrobnej spoločnosti,
- príležitosť na ďalší profesijný rast a posun na senior zvárača,
- po zapracovaní navýšenie mzdy o 100 €,
- každoročné navyšovanie mzdy,
- 13 plat
- zaujímavý sociálny program a benefity pre zamestnancov,
- sporenie v III. DDS
- práca v dvojzmennej prevádzke (týždeň ranné zmeny 6:00 - 15:30 a týždeň poobedné zmeny 15:30 - 24:00).

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané požadavky. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Zaujala Vás táto, alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis na adresu [email protected], spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Moderná Slovenská strojárenská rozvíjajúca sa spoločnosť..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Technika

Počet rokov praxe

2

-znalosť čítania zváracej výkresovej dokumentácie,
- znalost zvárania - Z-M1,
- znalost drážkovania a rezania kyslíkom D – G2 - výhodou
- práca so zváracím zdrojom a meradlami,
- zodpovednosť, precíznosť, trpezlivosť

GI GROUP JE JEDNA Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH CELOSVETOVÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÁ POSKYTUJE SLUŽBY ZAMERANÉ NA ROZVOJ TRHU PRÁCE. PÔSOBÍME V OBLASTIACH TEMPORARY HELP /Dočasné pridelenie/, PERMANENT PLACEMENT, OUTSOURCING, OUTPLACEMENT, HR PORADENSTVO A ĎALŠÍCH DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB. PROSTREDNÍCTVOM NAŠICH SLUŽIEB CHCEME, PRISPIEŤ K ROZVOJU TRHU PRÁCE A ZDÔRAZŇOVAŤ OSOBNÚ A SPOLOČENSKÚ HODNOTU PRÁCE. AKTUÁLNE PÔSOBÍME V 52 KRAJINÁCH SVETA, KDE SLOVENSKO JE JEDNOU Z NICH. MÁME VIAC AKO 20 ROČNÉ SKÚSENOSTI, STABILNÍ A RÝCHLE SA ROZVÍJAJÚCI TÍM. V ROKU 2018 SME UROBILI VÝZNAMNÚ AKVIZÍCIU JEDNEJ Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH PERSONÁLNYCH SPOLOČNOSTÍ V RÁMCI STREDNEJ EURÓPY - GRAFTON. SPOJENÍM SÍL SME SA STALI LÍDROM NA TRHU.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.
Svätoplukova 30
821 08 Bratislava

Kontakt

ID: 3665638   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 € + príplatky v zmysle ZP + po zapracovaní navýšenie mzdy o 100 € (všetko závisí od zručností a praxe)