Vodič VZV

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
578 - 620 EUR/mesiac578,- EUR + príplatky a bonusy

Hľadáme:
(V)eselého, (Z)ručného, (V)ýkonného vodiča, ktorý sa u nášho klienta bude pravidelne premávať na vysokozdvižnom vozíku po výrobe a ktorý bude v správny čase na správnom mieste, aby presunul materiál a výrobky podľa potreby.

Jeho pracovnou náplňou bude:
- obsluha prideleného vozíka
- vykladanie a nakladanie paliet s materiálom
- zásobovanie výrobných liniek materiálom
- presun výrobkov z výroby na expedíciu
- práca s PC (excel)

Požadujeme

- PLATNÝ PREUKAZ NA OBSLUHU MOTOROVÝCH VOZÍKOV
- zodpovedný prístup k práci
- fyzická zdatnosť
- dôslednosť a precíznosť

Benefity

- práca v 3-zmennej prevádzke s VOĽNÝMI VÍKENDAMI
- počas pracovných dní je strava zabezpečená priamo na pracovisku /za prácu počas víkendov zamestanci dostávajú stravné lístky
- zákonné príplatky za nadčasy + príplatky za nočnú prácu, za sviatky, za sobotu a nedeľu
- príplatky nad rámec zákona za poobednú zmenu
ID: 3644495  Dátum zverejnenia: 15.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 578 - 620 EUR/mesiac578,- EUR + príplatky a bonusy