Montážnik - Stará Turá, Zabezpečené ubytovanie!

Gi Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Stará Turá
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,70 € + príplatky + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduchá montáž dielov na podlahových staniciach
- testovanie a kalibrácia
- práca s ručným a elektrickým náradím
- príjemná práca v čistom klimatizovanom prostredí
- práca v stoji aj v sede
- práca vhodná pre mužov a ženy - vyžaduje sa jemná motorika
- práca v 3 zmennej prevádzke (PO - PI - 8 hod zmeny)
- nevyžadujeme prax - naučíme Vás, vhodné aj pre Absolventov

- práca na hlavný pracovný pomer pre nášho významného zahraničného klienta - istota dlhodobého zamestnania, stabilný príjem
- príjemné pracovné prostredie
- moderné výrobné a montážne linky
- zabezpečená teplá strava priamo na pracovisku
- zabezpečené ubytovanie
- bohatý bonusový systém
- možnosť nadčasov
- dlhodobá spolupráca, možnosť naučiť sa nové veci, osobný rast
- firemné akcie
- nástupný bonus 400 € - vyplácaný na Q báze
- bonus za relokáciu 200 € / mesačne (100% dochádzka)
- dochádzkový bonus - 50 € / mesačne (100% dochádzka)
- extra bonus za nadčasy
- extra bonus za odpracované víkendové zmeny
- 13. plat vyplácaný v novembri
- možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba, montáž, plynárenskej meracej a regulačnej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- šikovnosť a spoľahlivosť
- pracovné návyky
- jemná motorika
- bezkonfliktnosť
- ochota pracovať manuálne a na zmeny
- dobrý zdravotný stav
- dobrý zrak (okuliare nie sú problém)
- záujem o stabilnú prácu
- precíznosť, spoľahlivosť a korektnosť
- zmysel pre tímovú prácu
- dôslednosť
-predchádzajúce skúsenosti s prácou technického zamerania výhodou
- odhodlanie učiť sa ďalej a zdokonaľovať

GI GROUP JE JEDNA Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH CELOSVETOVÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÁ POSKYTUJE SLUŽBY ZAMERANÉ NA ROZVOJ TRHU PRÁCE. PÔSOBÍME V OBLASTIACH TEMPORARY HELP /Dočasné pridelenie/, PERMANENT PLACEMENT, OUTSOURCING, OUTPLACEMENT, HR PORADENSTVO A ĎALŠÍCH DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB. PROSTREDNÍCTVOM NAŠICH SLUŽIEB CHCEME, PRISPIEŤ K ROZVOJU TRHU PRÁCE A ZDÔRAZŇOVAŤ OSOBNÚ A SPOLOČENSKÚ HODNOTU PRÁCE. AKTUÁLNE PÔSOBÍME V 52 KRAJINÁCH SVETA, KDE SLOVENSKO JE JEDNOU Z NICH.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.
Svätoplukova 30
821 08 Bratislava

Kontakt

ID: 3464919   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,70 € + príplatky + bonusy