Operátor/ka v Prešove nástup Ihneď

Gi Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
567 € + príplatky + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v automobilovom priemysle
- obsluha výrobných liniek
- kontrola kvality a kvantity vyrábaných výrobkov
- manipulácia s materiálom
- ochota pracovať na zmeny

- práca na hlavný pracovný pomer
- stravovanie priamo v areáli výrobného podniku
- práca v príjemnom prostredí poprednej medzinárodnej spoločnosti
- vyplácané zákonné príplatky za prácu nadčas
- príplatky za poobednú a nočnú zmenu nad rámec zákona
- starostlivosť koordinátora

Zaujala Vás táto pracovná pozícia? Pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku na adresu presov@gigroup.com, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Alebo zašlite SMS s textom PRACA a my Vám zavoláme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

GI GROUP JE JEDNA Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH CELOSVETOVÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÁ POSKYTUJE SLUŽBY ZAMERANÉ NA ROZVOJ TRHU PRÁCE. PÔSOBÍME V OBLASTIACH TEMPORARY HELP /Dočasné pridelenie/, PERMANENT PLACEMENT, OUTSOURCING, OUTPLACEMENT, HR PORADENSTVO A ĎALŠÍCH DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB. PROSTREDNÍCTVOM NAŠICH SLUŽIEB CHCEME, PRISPIEŤ K ROZVOJU TRHU PRÁCE A ZDÔRAZŇOVAŤ OSOBNÚ A SPOLOČENSKÚ HODNOTU PRÁCE. AKTUÁLNE PÔSOBÍME V 52 KRAJINÁCH SVETA, KDE SLOVENSKO JE JEDNOU Z NICH.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.
Floriánova 6
080 01 Prešov
ID: 3443997   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   567 € + príplatky + bonusy