Vodič VZV/skladník

Gi Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Trnava
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
755 € + bonusy cca 250

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v trojzmennej prevádzke.
Zodpovednosť za dôsledné dodržiavanie systému pri vyskladňovaní materiálu.
Zodpovednosť za správne odoberanie materiálu z príslušných dokov podľa plánu.
Zabezpečenie bezpečnej manipulácie s obalmi a ich ochrana pred poškodením.

13. plat (50% v májovej mzde, 50% v novembrovej mzde)
Možnosť získania/obnovy VZV oprávnenia
Výkonnostný bonus 100 €
Dochádzkový bonus 35 €
Stravné lístky v hodnote 4,00 € - plne hradené zamestnávateľom

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. .

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta pôsobiaceho v automobilovom priemysle.

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme vopred za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, ktorá pôsobí v automobilovom priemysle ako dodávateľ komponentov pre najvýznamnejšie svetové automobilky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
spoľahlivosť
predchádzajúce skúsenosti s prácou na VZV
flexibilita
dobrý zdravotný stav
ochota učiť sa

GI GROUP JE JEDNA Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH CELOSVETOVÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÁ POSKYTUJE SLUŽBY ZAMERANÉ NA ROZVOJ TRHU PRÁCE. PÔSOBÍME V OBLASTIACH TEMPORARY HELP /Dočasné pridelenie/, PERMANENT PLACEMENT, OUTSOURCING, OUTPLACEMENT, HR PORADENSTVO A ĎALŠÍCH DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB. PROSTREDNÍCTVOM NAŠICH SLUŽIEB CHCEME, PRISPIEŤ K ROZVOJU TRHU PRÁCE A ZDÔRAZŇOVAŤ OSOBNÚ A SPOLOČENSKÚ HODNOTU PRÁCE. AKTUÁLNE PÔSOBÍME V 42 KRAJINÁCH SVETA, KDE SLOVENSKO JE JEDNOU Z NICH.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.
Svätoplukova 30
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ernest Šurim
Tel.: +421940509974
E-mail: poslať životopis
ID: 3363221   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   755 € + bonusy cca 250