Operátor/ ka výroby, montážny/a pracovník/ čka s nástup ihneď

Gi Group Slovakia s.r.o.

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o. Hlavná 45 080 01 Prešov www.gigroup.sk
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba a montáž káblových zväzkov a konektorov
- jednoduchá práca v príjemnom prostredí
- práca v 2 zmennej prevádzke
- možnosť práce na nepretržité zmeny

- práca na hlavný pracovný pomer
- príjemné pracovné prostredie (neprašné, nehlučné, v zime vykurované, v lete klimatizované)
- moderné výrobné a montážne linky- nie pásová výroba
- možná práca v sede na niektorých pracoviskách
- stravné lístky
- práca možná pre invalidného dôchodcu- ZŤP
- bohatý bonusový systém
- príspevok na dopravu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou káblových zväzkov pre signalizáciu a osvetlenie áut.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

- manuálna zručnosť
- flexibilita
- dôslednosť
- zodpovednosť

GI GROUP JE JEDNA Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH CELOSVETOVÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÁ POSKYTUJE SLUŽBY ZAMERANÉ NA ROZVOJ TRHU PRÁCE. PÔSOBÍME V OBLASTIACH TEMPORARY HELP /Dočasné pridelenie/, PERMANENT PLACEMENT, OUTSOURCING, OUTPLACEMENT, HR PORADENSTVO A ĎALŠÍCH DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB. PROSTREDNÍCTVOM NAŠICH SLUŽIEB CHCEME, PRISPIEŤ K ROZVOJU TRHU PRÁCE A ZDÔRAZŇOVAŤ OSOBNÚ A SPOLOČENSKÚ HODNOTU PRÁCE. AKTUÁLNE PÔSOBÍME V 42 KRAJINÁCH SVETA, KDE SLOVENSKO JE JEDNOU Z NICH.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.
Hlavná 45
080 01 Prešov

Kontakt

ID: 3306023   Dátum zverejnenia: 9.2.2018