Asistentka predaja, Bratislava

Gi Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
od 700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poradenstvo a obsluha zákazníkov na predajni
- preberanie tovaru, dokladanie tovaru a pravidelná inventarizácia
- práca s pokladňou
- starostlivosť o poriadok a čistotu na pracovisku

- ponúkané pracovné miesto je priamo do interného stavu klienta
- práca na hlavný pracovný pomer
- stravné lístky
- práca v stabilnej spoločnosti
- variabilný pracovná doba
- zamestnanecká zľava na nákup tovaru
- zamestnanecké mesačné bonusy v závislosti od tržieb, efektivity predaja
- kvartálne odmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Červená je tou správnou farbou, ktorá vyjadruje ducha spoločnosti: červená ako symbol vášne, dynamickosti a vitality, ako symbol neutíchajúcej energie, potrebnej na navrhovanie nových výrazových foriem každý deň.
Farby, receptúry a zmysly a pocity prechádzajú sústavnou evolúciou vďaka vedeckému výskumu, popredným technológiám a inovácii: predstavuje špičkovú kvalitu v oblasti dekoratívnej kozmetiky a produktov pre starostlivosť o pokožku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

- predchádzajúca prax na obdobnej pozícii, výhodou
- veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
- pozitívny vzťah ku kozmetiku a líčeniu
- príjemné vystupovanie
- zodpovedný a precízny prístup k práci
- časová flexibilita
- ochota pracovať cez víkendy
- chuť neustále sa zdokonaľovať a pracovať na sebe

GI GROUP JE JEDNA Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH CELOSVETOVÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÁ POSKYTUJE SLUŽBY ZAMERANÉ NA ROZVOJ TRHU PRÁCE. PÔSOBÍME V OBLASTIACH TEMPORARY HELP /Dočasné pridelenie/, PERMANENT PLACEMENT, OUTSOURCING, OUTPLACEMENT, HR PORADENSTVO A ĎALŠÍCH DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB. PROSTREDNÍCTVOM NAŠICH SLUŽIEB CHCEME, PRISPIEŤ K ROZVOJU TRHU PRÁCE A ZDÔRAZŇOVAŤ OSOBNÚ A SPOLOČENSKÚ HODNOTU PRÁCE. AKTUÁLNE PÔSOBÍME V 42 KRAJINÁCH SVETA, KDE SLOVENSKO JE JEDNOU Z NICH.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group Slovakia, s.r.o.
Masarykova 22
080 01 Presov

Kontakt

ID: 3257543   Dátum zverejnenia: 30.11.2017