Operátor/Kontrolór - Trnava, od 803 €!

Gi Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
803

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola vzhľadu vozidiel na linke
- Postupnosť podľa normy RUA a jej aktualizácií
- Signalizácia vzhľadovej chyby vozidla
- Úprava vozidiel odľa aktuálnych požiadaviek
- Postupnosť podľa príslušných štandardov pre danú úpravu vozidiel
- Kontrola stavu skladu potrebných dielov a pomôcok
- Včasné hlásenie potreby doplnenia skladu dielov a pomôcok

Mesačný bonus 135 EUR
Stravné lístky
Bohatý sociálny program
Narodeninové poukázky
Príspevok na dopravu
13. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

GI GROUP JE JEDNA Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH CELOSVETOVÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÁ POSKYTUJE SLUŽBY ZAMERANÉ NA ROZVOJ TRHU PRÁCE. PÔSOBÍME V OBLASTIACH TEMPORARY HELP /Dočasné pridelenie/, PERMANENT PLACEMENT, OUTSOURCING, OUTPLACEMENT, HR PORADENSTVO A ĎALŠÍCH DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB. PROSTREDNÍCTVOM NAŠICH SLUŽIEB CHCEME, PRISPIEŤ K ROZVOJU TRHU PRÁCE A ZDÔRAZŇOVAŤ OSOBNÚ A SPOLOČENSKÚ HODNOTU PRÁCE. AKTUÁLNE PÔSOBÍME V 42 KRAJINÁCH SVETA, KDE SLOVENSKO JE JEDNOU Z NICH.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- Prax v kontrole kvality a manuálne zručnosti výhodou
- Kontrola vzhľadu vozidiel RUA
- Dobré komunikačné zručnosti
- Príkladnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť
- Vodičský preukaz skupiny B
- Technické zručnosti
- Dodržiavanie štandardov kvality

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group Slovakia, s.r.o.
Pekárska 40
91701 Trnava

Kontakt

ID: 3257351   Dátum zverejnenia: 30.11.2017