Recruitment specialist

Gi Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontakt s klientom
- analýza potrieb klienta
- profiláca kandidáta
- nábor a výber zamestnancov
- pohovory a testovanie kandidátov
- plánovanie náborových akcií a kampaní
- starostlivosť a motivácia dočasne pridelených zamestnancov
- pravidelný reporting
- kontrola dochádzka
- koordinácia výroby v spolupráci s klientom
- administratívna činnosť spojená s nástupom nových zamestnancov
- príprava podkladov pre mzdy
- oslovovanie nových klientov

- pozícia je obsadzovaná do interného stavu spoločnosti GI GROUP Slovakia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Gi Group is one of the world’s leading companies providing a full range of HR Services. The group offers Temporary, Permanent and Professional Staffing Services, Search & Selection and Executive Search as well as Outsourcing, Training, Outplacement and HR Consultancy.
Thanks to direct presence and strategic partnerships, we operate in more than 40 countries across Europe, Apac, the Americas and Africa. With a team of more than 2.900 colleagues around the world, our global model and solutions and our expertise in a full range of industries and sectors, we are able to provide valuable specialised services to both international and local customers.
Ranked globally as one of the largest staffing firms by Staffing Industry Analysts, we are also a global corporate member of the World Employment Confederation. In 2016 Gi Group realised a turnover of more than 1.6 billion euro.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- organizačné a plánovacie schopnosti
- komunikatívnosť
- zodpovednosť pri plnení stanovených cieľov
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

GI GROUP JE JEDNA Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH CELOSVETOVÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÁ POSKYTUJE SLUŽBY ZAMERANÉ NA ROZVOJ TRHU PRÁCE. PÔSOBÍME V OBLASTIACH TEMPORARY HELP /Dočasné pridelenie/, PERMANENT PLACEMENT, OUTSOURCING, OUTPLACEMENT, HR PORADENSTVO A ĎALŠÍCH DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB. PROSTREDNÍCTVOM NAŠICH SLUŽIEB CHCEME, PRISPIEŤ K ROZVOJU TRHU PRÁCE A ZDÔRAZŇOVAŤ OSOBNÚ A SPOLOČENSKÚ HODNOTU PRÁCE. AKTUÁLNE PÔSOBÍME V 42 KRAJINÁCH SVETA, KDE SLOVENSKO JE JEDNOU Z NICH.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group Slovakia, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Prague
Česká republika
ID: 3210487   Dátum zverejnenia: 9.10.2017